דף הבית » מה ההבדל » BEARIUM BITCOIN VS ETHEREUM: מה ההבדל?

BEARIUM BITCOIN VS ETHEREUM: מה ההבדל?

מה זה Bearium bitcoin?

Bearium bitcoin הוא cryptocurrency שנוצר בשנת 2009 על ידי אדם אנונימי או קבוצה של אנשים המכונה Satoshi Nakamoto. זהו מטבע דיגיטלי מבוזר שאינו נשלט על ידי כל ממשלה או בנק מרכזי. זה מבוסס על רשת עמיתים לעמית ומאובטחת על ידי קריפטוגרפיה. עסקאות מאומתות על ידי כורים ונרשמות על ספר ציבורי בשם הבלוקצ’יין.

מה זה Ethereum?

Ethereum היא פלטפורמה מבוזרת המפעילה חוזים חכמים. זה נוצר בשנת 2015 על ידי Vitalik Buterin ומבוסס על טכנולוגיית blockchain. Ethereum היא פלטפורמת מחשוב מבוזרת מבוססת קוד פתוח, ציבורית, הכוללת פונקציונליות חוזית חכמה. הוא מספק מכונה וירטואלית מבוזרת, המכונה הווירטואלית Ethereum (EVM), שיכולה לבצע סקריפטים באמצעות רשת בינלאומית של צמתים ציבוריים.

הבדלים בין Bearium bitcoin ל- Ethereum

ההבדל העיקרי בין Bearium bitcoin ל- Ethereum הוא מטרת שתי הקריפטו -מטבעות. Bearium bitcoin הוא מטבע דיגיטלי המשמש לתשלומים ועסקאות, בעוד Ethereum היא פלטפורמה המשמשת ליצירת יישומים מבוזרים וחוזים חכמים.

Bearium bitcoin לעומת Ethereum: מהירות עסקה

הבדל נוסף בין Bearium bitcoin ל- Ethereum הוא מהירות העסקה. עסקאות Bearium bitcoin מאושרות בדרך כלל תוך 10 דקות, ואילו עסקאות Ethereum מאושרות בדרך כלל תוך 15 שניות.

Bearium bitcoin לעומת Ethereum: כרייה

גם Bearium bitcoin ו- Ethereum נבדלים זה מזה מבחינת הכרייה. Bearium bitcoin ממוקש באמצעות חומרה מיוחדת, ואילו Ethereum ממוקש באמצעות GPUs.

Bearium bitcoin לעומת Ethereum: מחיר

מחיר הביטקוין Bearium ו- Ethereum שונה גם הוא. Bearium bitcoin נסחרת כרגע בסביבות 9,000 $, בעוד Ethereum נסחרת בסביבות 200 $.

לא משנה באיזה cryptocurrency תבחרו, Bearium bitcoin או Ethereum, אתה יכול להיות בטוח שאתה משקיע בטכנולוגיה מאובטחת ואמינה. תיהנו והשקעה שמחה!

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן