דף הבית » מאמרים » 100 סיבות למה אני אוהב אותך

100 סיבות למה אני אוהב אותך

100 סיבות למה אני אוהב אותך

סיבה מס' 1: אתה גורם לי להרגיש מיוחד

אני אוהב אותך כי אתה גורם לי להרגיש מיוחד. אתה תמיד דואג שאדע כמה אכפת לך ממני ושאני האדם הכי חשוב בחייך. אתה תמיד מפנה לי זמן, לא משנה מה קורה בחייך. אתה תמיד דואג שיטפלו בי ושאני שמח.

סיבה מס' 1 א': אתה תמיד שם אותי במקום הראשון

אתה תמיד שם אותי במקום הראשון, לא משנה מה. אתה תמיד דואג שיטפלו בי ושהצרכים שלי ייענו לפני שלך. אתה תמיד מוכן להקריב את הצרכים והרצונות שלך כדי לוודא שאני מאושרת ומטופלת. זו אחת הסיבות הרבות שבגללן אני אוהב אותך.

סיבה מס' 1 ב: אתה תמיד מקשיב לי

אתה תמיד מקשיב לי, לא משנה מה אני אומר. אתה תמיד לוקח את הזמן להקשיב לי ולהבין את הרגשות והמחשבות שלי. אתה אף פעם לא שופט אותי או גורם לי להרגיש שאני טועה בגלל הרגשה מסוימת. אתה תמיד דואג שאדע שהרגשות שלי תקפים ושאתה מבין אותם.

סיבה מס' 2: אתה תמיד שם בשבילי

אני אוהב אותך כי אתה תמיד שם בשבילי. אתה תמיד מוכן להושיט יד כשאני צריך את זה. אתה תמיד מוכן להקשיב לי ולהציע עצות ותמיכה. אתה תמיד שם בשבילי, לא משנה מה. אתה אף פעם לא מוותר לי, אפילו כשהדברים קשים.

סיבה מס' 2א: אתה תמיד תומך

אתה תמיד תומך בי ובהחלטות שלי. אתה אף פעם לא מנסה לשכנע אותי משהו, גם אם אתה לא מסכים איתו. אתה תמיד דואג שאדע שאתה שם בשבילי ושתתמוך בי לא משנה מה. זו אחת הסיבות הרבות שבגללן אני אוהב אותך.

סיבה מס' 2B: אתה תמיד מבין

אתה תמיד מבין אותי ואת הרגשות שלי. אתה אף פעם לא שופט אותי או גורם לי להרגיש שאני טועה בגלל הרגשה מסוימת. אתה תמיד דואג שאדע שהרגשות שלי תקפים ושאתה מבין אותם. זו אחת הסיבות הרבות שבגללן אני אוהב אותך.

סיבה מס' 3: אתה תמיד חיובי

אני אוהב אותך כי אתה תמיד חיובי. אף פעם לא נתת לשום דבר להפיל אותך ותמיד יש לך חיוך על הפנים. אתה תמיד מסתכל על הצד החיובי של הדברים ואתה תמיד דואג שגם אני. אתה תמיד שם כדי להרים אותי כשאני מרגישה מדוכאת ואתה תמיד דואג שאשאר חיובי.

סיבה מס' 3א: אתה תמיד רואה את הטוב שבאנשים

אתה תמיד רואה את הטוב באנשים, לא משנה מה. אתה אף פעם לא שופט מישהו על סמך המראה שלו או עברו. אתה תמיד דואג שאעשה את אותו הדבר ואתה תמיד דואג שאהיה פתוח ומקבל את האחרים. זו אחת הסיבות הרבות שבגללן אני אוהב אותך.

סיבה #3B: אתה תמיד מוצא דרך לגרום לי לחייך

אתה תמיד מוצא דרך לגרום לי לחייך, לא משנה מה. אתה תמיד יודע בדיוק מה לומר או לעשות כדי לגרום לי להרגיש טוב יותר. אתה תמיד דואג שאדע שאתה שם בשבילי ושתמיד תהיה שם כדי לגרום לי לחייך. זו אחת הסיבות הרבות שבגללן אני אוהב אותך.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן