דף הבית » איך קוראים » מה שמו של החבר של אריאנה גרנדה?

מה שמו של החבר של אריאנה גרנדה?

מה שמו של החבר של אריאנה גרנדה?

מה שמו של החבר של אריאנה גרנדה?

אריאנה גרנדה היא אחת הזמרות הפופולריות ביותר בעולם, והמעריצים שלה תמיד להוטים לדעת יותר על חייה האישיים. אחת השאלות הנשאלות ביותר היא מי החבר של אריאנה גרנדה? התשובה היא שאריאנה גרנדה יוצאת כעת עם סוכן הנדל"ן דלטון גומז. גומז וגרנדה היו ביחד מאז ינואר 2020, והם נצפו יחד בפומבי בכמה הזדמנויות. גומז הוא סוכן נדל"ן בלוס אנג'לס, והוא עובד בחברת נדל"ן היוקרה אהרון קירמן גרופ. הוא גם סוכן נדל"ן מורשה בקליפורניה.

איך נפגשו אריאנה גרנדה ודלטון גומז?

אריאנה גרנדה ודלטון גומז נפגשו לראשונה בפברואר 2020, כששניהם השתתפו במסיבה בבית של חבר. הם הצליחו מיד, ומאז הם ביחד.

מהו הרקע של דלטון גומז?

דלטון גומז הוא סוכן נדל"ן בלוס אנג'לס, והוא עובד בחברת נדל"ן היוקרה אהרון קירמן גרופ. הוא גם סוכן נדל"ן מורשה בקליפורניה. גומז הוא במקור מדרום קליפורניה, והוא למד באוניברסיטת דרום קליפורניה.

איך מערכת היחסים של אריאנה גרנדה עם דלטון גומז?

אריאנה גרנדה ודלטון גומז היו ביחד מאז ינואר 2020, והם נצפו יחד בפומבי בכמה הזדמנויות. הם נראו בחוץ בלוס אנג'לס, והם גם נצפו בחופשה ביחד. נראה שאריאנה גרנדה ודלטון גומז שמחים מאוד יחד, והם היו מאוד פתוחים לגבי מערכת היחסים שלהם ברשתות החברתיות. גרנדה פרסמה כמה תמונות של שניהם יחד, והיא גם פרסמה כמה הודעות מתוקות על גומז באינסטגרם שלה.

מהו השווי הנקי של אריאנה גרנדה?

אריאנה גרנדה היא אחת הזמרות המצליחות בעולם, ויש לה שווי נקי מוערך של 150 מיליון דולר. גרנדה הוציאה כמה אלבומים מצליחים, והיא גם שיחקה במספר סרטים ותוכניות טלוויזיה. היא גם הרוויחה כסף מההמלצות שלה ומהסיורים שלה.

אריאנה גרנדה נמצאת כעת במערכת יחסים עם סוכן הנדל"ן דלטון גומז. הזוג ביחד מאז ינואר 2020, ונראה שהם מאושרים מאוד ביחד. לגרנדה שווי נקי מוערך של 150 מיליון דולר, וגומז הוא סוכן נדל"ן מצליח בלוס אנג'לס. למידע נוסף על אריאנה גרנדה ודלטון גומז, עיין בסרטון YouTube זה או מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן