דף הבית » כיצד ניתן » כיצד לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה

כיצד לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה

כיצד לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה

מבוא

אובדן המכשיר יכול להיות חוויה מלחיצה. לא רק שאתה צריך לדאוג לגבי המכשיר עצמו, אלא שאתה גם צריך לדאוג לגבי כל מידע אישי שאוחסן בו. למרבה המזל, יש דרכים לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה. מאמר זה ידריך אותך בתהליך מציאת המיקום האחרון הידוע של המכשיר שלך.

באמצעות Find My Device

אם יש לך מכשיר אנדרואיד, תוכל להשתמש בתכונה 'מצא את המכשיר שלי' כדי לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה. תכונה זו זמינה ברוב מכשירי האנדרואיד וניתן לגשת אליה על ידי מעבר לחנות Google Play והורדת האפליקציה Find My Device. לאחר שהורדת את האפליקציה, תוכל להיכנס עם חשבון Google שלך ולאחר מכן להשתמש באפליקציה כדי לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה.

שימוש ב-iCloud

אם יש לך אייפון או אייפד, תוכל להשתמש בתכונת iCloud כדי לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה. תכונה זו זמינה ברוב מכשירי Apple וניתן לגשת אליה על ידי מעבר לאפליקציית ההגדרות והקשה על הכרטיסייה iCloud. לאחר שנכנסת עם Apple ID שלך, תוכל להשתמש בתכונה Find My iPhone כדי לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה.

שימוש במעקב GPS

אם יש לך מכשיר בעל יכולות מעקב GPS, תוכל להשתמש בתכונה זו כדי לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה. מעקב GPS זמין ברוב הסמארטפונים וניתן לגשת אליו על ידי מעבר לאפליקציית ההגדרות והקשה על הכרטיסייה מיקום. לאחר שהפעלת את תכונת מעקב ה-GPS, תוכל להשתמש בה כדי לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה.

שימוש באפליקציות של צד שלישי

אם אין לך גישה לאף אחת מהתכונות שהוזכרו לעיל, תוכל להשתמש באפליקציה של צד שלישי כדי לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה. ישנן אפליקציות רבות זמינות שיכולות לעזור לך לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה, כגון Find My Phone, Prey Anti-Theft ו-Lot Android. ניתן להוריד את כל האפליקציות הללו מחנות Google Play ולהשתמש בהן כדי לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה.

שימוש בספק רשת

אם אינך מצליח לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה באמצעות כל אחת מהשיטות שהוזכרו לעיל, תוכל ליצור קשר עם ספק הרשת שלך ולבקש ממנו לאתר היכן המכשיר שלך היה בפעם האחרונה. לרוב ספקי הרשת יש את היכולת לעקוב אחר מיקומו של מכשיר ויכולים לעזור לך לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה.

סיכום

איתור היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה יכול להיות משימה קשה, אבל זה אפשרי. על ידי שימוש בתכונת מצא את המכשיר שלי במכשירי אנדרואיד, תכונת iCloud במכשירי אפל, מעקב GPS, אפליקציות צד שלישי או פנייה לספק הרשת שלך, תוכל לאתר היכן היה המכשיר שלך בפעם האחרונה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן