דף הבית » איך קוראים » מה שמו של חותך פיצה?

מה שמו של חותך פיצה?

מה שמו של חותך פיצה?

מה זה פיצה קאטר?

חותך פיצה הוא כלי מטבח המשמש לחיתוך פיצות לפרוסות. לרוב מדובר בלהב בצורת גלגל עם ידית מחוברת אליו. הגלגל עשוי מנירוסטה או חומרים עמידים אחרים ונועד לחתוך בקלות את התוספות והקרום של הפיצה. זהו כלי חיוני לכל חובב פיצה שרוצה להכין פיצה משלו בבית.

סוגי חותכי פיצה

ישנם מספר סוגים של חותכי פיצה זמינים בשוק. הסוג הנפוץ ביותר הוא חותכן פיצה בצורת גלגל. סוג זה של חותכן פיצה הוא הפופולרי ביותר והוא זמין במגוון גדלים וצורות. סוגים אחרים של חותכי פיצה כוללים את להב הנדנדה, המזאלונה ומספרי הפיצה.

חותך פיצה בצורת גלגל

חותכן הפיצה בצורת גלגל הוא הסוג הפופולרי ביותר של חותכן פיצה. הוא מעוצב עם להב בצורת גלגל וידית המחוברת אליו. הגלגל עשוי לרוב מנירוסטה או חומרים עמידים אחרים ונועד לחתוך בקלות את התוספות והקרום של הפיצה. חותכן הפיצה בצורת גלגל זמין במגוון גדלים וצורות.

חותך פיצה רוקר בלייד

חותך הפיצה בלהב נדנדה הוא סוג של חותך פיצה המעוצב עם להב מעוקל וידית המחוברת אליו. הלהב עשוי בדרך כלל מפלדת אל חלד או חומרים עמידים אחרים ונועד לחתוך בקלות את התוספות והקרום של הפיצה. חותך הפיצה בלהב הנדנדה זמין במגוון גדלים וצורות.

חותך פיצה מצאלונה

חותכן פיצה מצאלונה הוא סוג של חותכן פיצה המעוצב עם להב מעוקל וידית המחוברת אליו. הלהב עשוי בדרך כלל מפלדת אל חלד או חומרים עמידים אחרים ונועד לחתוך בקלות את התוספות והקרום של הפיצה. חותכן הפיצה המזאלונה זמין במגוון גדלים וצורות.

מספרי פיצה

מספרי הפיצה הוא סוג של חותך פיצה המעוצב עם שני להבים וידית המחוברת אליו. הלהבים עשויים לרוב מנירוסטה או מחומרים עמידים אחרים והם נועדו לחתוך בקלות את התוספות והקרום של הפיצה. מספרי הפיצה זמינים במגוון גדלים וצורות.

שימושים בחותכי פיצה

חותכי פיצה משמשים לחיתוך פיצות לפרוסות. הם משמשים גם לחיתוך מזונות אחרים כגון קלצונה, קוואסדילה וסוגים אחרים של לחמים שטוחים. חותכני פיצה משמשים גם לחיתוך בצק לאפייה.

השוואה מהירה

סוּג להב ידית
בצורת גלגל בצורת גלגל מְצוֹרָף
רוקר בלייד מְעוּקָל מְצוֹרָף
מצאלונה מְעוּקָל מְצוֹרָף
מספרי פיצה שני להבים מְצוֹרָף

לסיכום, חותכי פיצה הם כלי חיוני לכל חובב פיצה שרוצה להכין את הפיצה שלו בבית. ישנם מספר סוגים של חותכי פיצה זמינים בשוק, כולל חותך פיצה בצורת גלגל, חותך פיצה נדנדה, חותך פיצה מזולונה ומספרי פיצה. חותכני פיצה משמשים לחיתוך פיצות לפרוסות, כמו גם מזונות אחרים כגון קלצונה, קוואדילה וסוגים אחרים של לחמים שטוחים. למידע נוסף על חותכי פיצה, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן