דף הבית » איך קוראים » מה שמו של זוג הנוכלים בפינוקיו?

מה שמו של זוג הנוכלים בפינוקיו?

מה שמו של זוג הנוכלים בפינוקיו?

מבוא לפינוקיו

פינוקיו הוא סרט דיסני קלאסי שקיים כבר עשרות שנים. הוא מספר את סיפורה של בובת עץ שהוקמה לחיים על ידי פיה. פינוקיו הוא בובה שובבה שלעתים קרובות מוביל שולל על ידי מצפונו, ג'ימיני קריקט. לאורך מסעו פוגש פינוקיו מגוון דמויות, כולל זוג נוכלים שמנסים לנצל אותו. במאמר זה נחקור את שמותיהם של צמד הנוכלים בפינוקיו ואת התפקיד שהם ממלאים בסרט.

צמד הנוכלים בפינוקיו

צמד הנוכלים בפינו נקראים ג'ון ישרים וגדעון. הם שני רמאים שמנסים לנצל את פינוקיו ואת הנאיביות שלו. לעתים קרובות רואים אותם מנסים לשכנע את פינוקיו להצטרף למופע הנודד שלהם, שהיא למעשה הונאה. הם גם מנסים לשכנע את פינוקיו לקנות סם "קסם" שיהפוך אותו לילד אמיתי. ג'ון הגון הוא המנהיג של הזוג ולעתים קרובות נראה כשהוא חובש כובע ומעיל ארוך. הוא דמות ערמומית שתמיד מנסה לגרום לפינוקיו לעשות משהו שיועיל לו. לעתים קרובות רואים אותו מנסה לגרום לפינוקיו להצטרף למופע הנודד שלו או לקנות את הסם שלו. גדעון הוא הסיידקיק של ג'ון ישר ולעתים קרובות נראה כשהוא חובש כובע באולר ומעיל ארוך. הוא קצת יותר ביישן מג'ון הגון ולעתים קרובות רואים אותו ממלא אחר פקודותיו. הוא גם קצת יותר סימפטי לפינוקיו ולעתים קרובות מנסה לשכנע אותו לעשות משהו שיכניס אותו לצרות.

תפקידם של הנוכלים בפינוקיו

צמד הנוכלים בפינוקיו ממלאים תפקיד חשוב בסרט. לעתים קרובות רואים אותם מנסים לנצל את פינוקיו ואת הנאיביות שלו. הם גם מקור להקלה קומית בסרט ומספקים כמה רגעים קלילים. הנוכלים משמשים גם כאזהרה לפינוקיו לגבי הסכנות של אמון מדי. הם תזכורת לפינוקיו שלא לכל אחד יש את האינטרסים שלו בראש ושהוא צריך להיזהר במי הוא סומך.

גורל הנוכלים בפינוקיו

גורלם של צמד הנוכלים בפינוקיו נתון בסופו של דבר לפרשנותו של הצופה. בכמה גרסאות של הסרט, הם נראים נלקחים על ידי המשטרה על פשעיהם. בגרסאות אחרות, הם נראים כשהם הופכים לחמורים על ידי הפיה הכחולה כעונש על מעשיהם.

השוואה מהירה

אופי שֵׁם תַפְקִיד גוֹרָל
ג'ון ישר ג'ון ישר מנהיג צמד הנוכלים, מנסה לנצל את פינוקיו נלקח על ידי המשטרה בחלק מהגרסאות, הפך לחמור באחרות
גדעון גדעון הסיידקיק של ג'ון הגון, יותר סימפטי לפינוקיו נלקח על ידי המשטרה בחלק מהגרסאות, הפך לחמור באחרות

לסיכום, צמד הנוכלים בפינו נקראים ג'ון ישרים וגדעון. הם שני רמאים שמנסים לנצל את פינוקיו ואת הנאיביות שלו. הם גם משמשים כאזהרה לפינוקיו לגבי הסכנות של בוטח מדי. גורלם נתון בסופו של דבר לפרשנותו של הצופה, כאשר גרסאות מסוימות מציגות אותם נלקחים על ידי המשטרה ואחרות מציגות אותם הופכים לחמורים. כדי ללמוד עוד על הדמויות בפינוקיו, בדוק את הסרטון הזה ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן