דף הבית » איך קוראים » מה שמו של הסרט של אדיסון ריי?

מה שמו של הסרט של אדיסון ריי?

מה שמו של הסרט של אדיסון ריי?

מה שמו של הסרט של אדיסון ריי?

אדיסון ריי הוא שחקן מתפתח שכיכב לאחרונה בסרט. אבל איך קוראים לסרט של אדיסון ריי? מאמר זה מספק סקירה כללית של הסרט, כולל הכותרת שלו, עלילתו ועוד.

שם הסרט

הסרט בכיכובה של אדיסון ריי נקרא "הקיץ האחרון". זוהי קומדיה רומנטית העוקבת אחר סיפורם של שני בני נוער שמתאהבים בקיץ לפני שהם יוצאים לקולג'.

העלילה

הסרט עוקב אחר סיפורם של שני בני נוער, אדיסון ונואה, שנפגשים במחנה קיץ ומתאהבים במהירות. ככל שהקיץ מתקדם, הם חייבים להתמודד עם מציאות ההתבגרות והלחצים של הקולג'. הם חייבים להחליט אם האהבה שלהם חזקה מספיק כדי לשרוד את המרחק ואת השינויים שמגיעים עם ההתבגרות.

הצוות

בסרט מככבים אדיסון ריי בתור אדיסון ונואה סנטינאו בתור נואה. הוא כולל גם את KJ Apa, מאיה מיטשל, ג'ייקוב לטימור, האלסטון סייג' וטיילר פוזי.

הטריילר

הטריילר לסרט שוחרר באפריל 2019 והפך במהירות לוויראלי. מאז הוא נצפה מיליוני פעמים וזכה לשבחים על התיאור הכנה שלו של אהבת בני נוער. אתה יכול לצפות בטריילר כאן .

הביקורות

הסרט זכה לביקורות חיוביות בעיקר. המבקרים שיבחו את הסרט על התיאור הכנה שלו של אהבת בני נוער ועל ההופעות החזקות שלו מהצוות. כרגע הוא מחזיק בדירוג של 79% על Rotten Tomatoes.

סיכום

הסרט של אדיסון ריי נקרא "הקיץ האחרון". זוהי קומדיה רומנטית העוקבת אחר סיפורם של שני בני נוער שמתאהבים בקיץ לפני שהם יוצאים לקולג'. בסרט מככבים אדיסון ריי, נואה סנטינאו, KJ Apa, מאיה מיטשל, ג'ייקוב לטימור, האלסטון סייג' וטיילר פוזי. הסרט זכה לביקורות חיוביות בעיקר, וכרגע הוא מחזיק בדירוג של 79% ב-Rotten Tomatoes. למידע נוסף, אתה יכול לבקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן