דף הבית » איך קוראים » מה שמו של הילד של לואיסנה לופילאטו?

מה שמו של הילד של לואיסנה לופילאטו?

מה שמו של הילד של לואיסנה לופילאטו?

מי זאת לואיסנה לופילאטו?

לואיסנה לופילאטו היא שחקנית, דוגמנית וזמרת ארגנטינאית. היא ידועה בעיקר בזכות תפקידיה בסדרות הטלוויזיה Chiquititas, Rebelde Way ו-Casados con Hijos. היא גם אשתו של הזמר הקנדי מייקל בובלה. בני הזוג נשואים מאז 2011 ולהם שלושה ילדים משותפים.

מה שמו של הילד של לואיסנה לופילאטו?

לואיסנה לופילאטו ומייקל בובלה קיבלו את ילדם הראשון, בנם, ב-2013. הם קראו לו נואה בובל. בשנת 2016, בני הזוג קיבלו בברכה את ילדם השני, בת, וקראו לה Vida Amber Betty Bublé. בשנת 2018, הם קיבלו את בנם השלישי, בן, וקראו לו אליאס בובל.

מה המשמעות של השמות?

נח הוא שם עברי שפירושו "מנוחה" או "נחמה". וידה הוא שם לטיני שפירושו "חיים". ענבר הוא שם פרסי שפירושו "תכשיט". בטי הוא שם עברי שפירושו "אלוהים הוא שבועתי". אליאס הוא שם עברי שפירושו "יהוה הוא אלוקי".

נועה בובל

נוח הוא הבכור מבין שלושת ילדיהם של לואיסנה לופילטו ומייקל בובלה. הוא נולד ב-2013 וכיום בן שבע. הוא אח גדול לשני אחיו ואוהב לשחק איתם. הוא גם מעריץ גדול של המוזיקה של אביו ואוהב לשיר ולרקוד לצלילי השירים שלו.

וידה אמבר בטי בובלה

וידה היא הילד האמצעי של המשפחה. היא נולדה ב-2016 וכיום היא בת ארבע. היא אוהבת לשחק להתלבש ואוהבת לרקוד. היא גם מעריצה גדולה של המוזיקה של אביה ואוהבת לשיר ולרקוד לצלילי השירים שלו.

אליאס בובלה

אליאס הוא הצעיר מבין שלושת הילדים. הוא נולד ב-2018 וכיום בן שנתיים. הוא אוהב לשחק עם האחים שלו ואוהב לחקור את העולם סביבו. הוא גם מעריץ גדול של המוזיקה של אביו ואוהב לשיר ולרקוד לצלילי השירים שלו. ללואיסנה לופילאטו ומייקל בובל יש שלושה ילדים יפים עם שמות משמעותיים. הם משפחה מאושרת ונהנים לבלות יחד. למידע נוסף על לואיסנה לופילאטו ומשפחתה, תוכל לבקר בוויקיפדיה למידע נוסף.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן