דף הבית » איך קוראים » מה שמו של הילד שגילם את האב הגנוב?

מה שמו של הילד שגילם את האב הגנוב?

מה שמו של הילד שגילם את האב הגנוב?

מי שיחק את אבא גנוב?

הסרט "אב גנוב" יצא לאקרנים בשנת 2020 וזכה להצלחה גדולה. הוא מספר את סיפורו של נער צעיר שנלקח ממשפחתו ונאלץ לחיות עם משפחה חדשה. השחקן הצעיר שגילם את תפקיד האב הגנוב היה תעלומה עבור צופים רבים. אבל מי היה השחקן הצעיר שגילם את תפקיד האב הגנוב?

השחקן הצעיר שגילם את האב הגנוב

השחקן הצעיר שגילם את תפקיד האב הגנוב היה שחקן צעיר בשם נח ג'ופה. נואה ג'ופה הוא שחקן בריטי שהשתתף במספר סרטים ותוכניות טלוויזיה. הוא ידוע בעיקר בזכות תפקידיו בסרטים Suburbicon, A Quiet Place ו-Ford v Ferrari. הוא גם הופיע בתוכניות הטלוויזיה The Night Manager ו-The Terror.

הקריירה של נועה ג'ופה

נואה ג'ופה משחק מאז שהיה ילד צעיר. הוא עשה את הופעת הבכורה שלו במשחק בסרט Suburbicon בשנת 2017. מאז, הוא המשיך להופיע במספר סרטים ותוכניות טלוויזיה. הוא גם הופיע בתוכניות הטלוויזיה The Night Manager ו-The Terror.

חייו המוקדמים של נוח ג'ופה

נואה ג'ופ נולד בלונדון, אנגליה בשנת 2004. הוא בנם של השחקנים כריס ג'ופ וקייטי קבאנה. יש לו שני אחים גדולים יותר, אח בשם ג'ק ואחות בשם דייזי. הוא החל את קריירת המשחק שלו בגיל תשע כאשר לוהק לסרט Suburbicon.

ההופעה של נוח ג'ופה ב"אב גנוב".

ההופעה של נוח ג'ופה בסרט "אב גנוב" זכתה לשבחים מצד המבקרים והקהל כאחד. הוא הצליח להביא תחושה של ריאליזם לתפקיד האב הגנוב. הוא הצליח להעביר את רגשותיו של נער צעיר שנלקח ממשפחתו ונאלץ לחיות עם משפחה חדשה. הופעתו זכתה לשבחים על הריאליזם והעומק הרגשי.

סיכום

נואה ג'ופה הוא שחקן צעיר שהשתתף במספר סרטים ותוכניות טלוויזיה. הוא ידוע בעיקר בזכות תפקידיו בסרטים Suburbicon, A Quiet Place ו-Ford v Ferrari. הוא גם שיחק בתפקיד האב הגנוב בסרט בעל אותו השם. הופעתו זכתה לשבחים על הריאליזם והעומק הרגשי. למידע נוסף על נוח ג'ופה, אתה יכול לבקר בדף הוויקיפדיה שלו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן