דף הבית » איך קוראים » מה שמו של החתול של גרגמל?

מה שמו של החתול של גרגמל?

מה שמו של החתול של גרגמל?

מי זה החתול של גרגמל?

החתול של גרגמל, הידוע גם בשם עזראל, הוא דמות מהסדרה המצוירת הפופולרית, הדרדסים. הוא חתול שחור שנאמן לאדונו, הקוסם המרושע גרגמל. למרות היותו חיית מחמד, הוא נראה לעתים קרובות כנבל בתוכנית, מכיוון שהוא תמיד מנסה ללכוד את הדרדסים ולהביא אותם לגרגמל.

מה שמו של החתול של גרגמל?

שמו של החתול של גרגמל הוא עזראל. השם נגזר מהמילה העברית ל"עזרת אלוהים". זה גם שמו של מלאך המוות בחלק מהטקסטים הדתיים.

מהו סיפור הרקע של החתול של גרגמל?

החתול של גרגמל היה במקור חתול רחוב שגרגמל מצא ביער. הוא אימץ את החתול וקרא לו עזראל. לאחר מכן הוא אימן את החתול לעזור לו ללכוד את הדרדסים.

מהן כמה עובדות מהנות על החתול של גרגמל?

– עזראל מדובב על ידי השחקן פול ווינצ'ל בגרסה האנגלית של התוכנית. – בגרסה הצרפתית המקורית של התוכנית, עזראל מדובב על ידי רוג'ר קארל. – לעתים קרובות רואים את עזראל עונד צווארון אדום עם פעמון. – עזראל נתפס לפעמים כגיבור בתוכנית, מכיוון שהוא עוזר לרוב לדרדסים לברוח מגארגמל. – עזראל נתפס גם כדמות תבליט קומית, שכן הוא מגיע לעיתים קרובות לסיטואציות הומוריסטיות.

סיכום

החתול של גרגמל, עזראל, הוא דמות אהובה מהסדרה המצוירת הפופולרית, הדרדסים. הוא חיית מחמד נאמנה לאדונו, הקוסם המרושע גרגמל, ולעתים קרובות נראה כנבל בתוכנית. למרות זאת, הוא נתפס גם כגיבור ודמות תבליט קומית. שמו נגזר מהמילה העברית ל"עזרת אלוהים" והוא מדובב על ידי פול ווינצ'ל בגרסה האנגלית של התוכנית.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן