דף הבית » איך קוראים » מה שמו של החתול מטום וג'רי?

מה שמו של החתול מטום וג'רי?

מה שמו של החתול מטום וג'רי?

מה שמו של החתול מטום וג'רי?

טום וג'רי היא סדרה מצוירת קלאסית שקיימת מאז 1940. התוכנית עוקבת אחר תעלולי צמד החתולים והעכברים, טום וג'רי, כשהם מנסים להערים אחד על השני. בעוד טום הוא האנטגוניסט הראשי, החתול הוא לעתים קרובות זה שמקבל את העליונה. אבל מה שמו של החתול מטום וג'רי? התשובה היא ששמו של החתול הוא "Toodles Galore". טודלס היא חתולה שנראית לעתים קרובות בתוכנית כעניין האהבה של טום. היא חתולה לבנה עם קשת ורודה על ראשה ואף ורוד. היא ידועה גם במשפט הקיצוני שלה, "Toodles, my sweet!".

האישיות של טודלס

Toodles הוא חתול מתוק ועדין מאוד. לעתים קרובות רואים אותה מנסה לעזור לטום, אפילו כשהוא מנסה לתפוס את ג'רי. היא גם מאוד נאמנה לטום ולעתים קרובות תבוא לעזרתו כשהוא בצרות. היא גם אינטליגנטית מאוד ולעתים קרובות מתעלה על טום כשזה מגיע לתפוס את ג'רי.

ההיסטוריה של טודלס

טודלס הופיעה לראשונה בסרט המצויר של טום וג'רי "חתול הזווט" בשנת 1944. היא דובבה במקור על ידי יוני פוריי, שגם דיבב את דמותה של סבתא בסרטים המצוירים של לוני טונס. מאז הפכה טודלס לדמות חוזרת בסדרת טום וג'רי, המופיעה בלמעלה מ-30 פרקים.

ההופעות של טודלס במדיה אחרת

טודלס הופיע גם במדיות אחרות, כמו הסרט של טום וג'רי "המהירים והפרוותיים" ומשחק הווידאו "טום וג'רי: מלחמת השפים". היא גם הופיעה בסחורות שונות של טום וג'רי, כמו צעצועים וביגוד.

שאלות ותשובות

מהו משפט הקץ של טודלס?

משפט הקץ של Toodles הוא "Toodles, my sweet!".

מי דיבב את טודלס בסרטים המצוירים המקוריים של טום וג'רי?

טודלס דובב במקור על ידי ג'ון פוראי, שגם דיבב את דמותה של סבתא בסרטים המצוירים של לוני טונס.

בכמה פרקים של טום וג'רי הופיע טודלס?

טודלס הופיע בלמעלה מ-30 פרקים של טום וג'רי.

סיכום

טודלס הוא שמו של החתול מטום וג'רי. היא חתולה לבנה עם קשת ורודה על ראשה ואף ורוד. היא מאוד מתוקה ועדינה, ולעתים קרובות באה לעזרתו של טום כשהוא בצרות. Toodles הופיע לראשונה בסרט המצויר של טום וג'רי "The Zoot Cat" ב-1944, ומאז הפך לדמות חוזרת בסדרה. היא הופיעה גם בכלי תקשורת אחרים, כמו הסרט של טום וג'רי "המהירים והפרוותיים" ומשחק הווידאו "טום וג'רי: מלחמת השפים". משפט הקץ של Toodles הוא "Toodles, my sweet!".

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן