דף הבית » איך קוראים » מה שמו של הבריון ששיחק בטופז?

מה שמו של הבריון ששיחק בטופז?

מה שמו של הבריון ששיחק בטופז?

מי הבריון בטופז?

טופז הוא סרט מתח ריגול אמריקאי משנת 1969 בבימויו של אלפרד היצ'קוק. מככבים בו פרדריק סטפורד, דני רובין, ג'ון ורנון, מישל פיקולי, פיליפ נוארה, קלוד ג'ייד ומישל סובור. הסרט עוקב אחר סוכן מודיעין צרפתי אשר מופקד לחקור את פעילותה המסתורית של טבעת ריגול סובייטית בקובה. אחת הדמויות בסרט היא בריון, בגילומו של ג'ון ורנון. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו.

השוואה מהירה

אופי שֵׁם תַפְקִיד
בִּריוֹן ג'ון ורנון סוכן קובני נשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית

הבריון בטופז הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים.

מאפיינים של הבריון

הבריון בטופז הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הבריון בטופז הוא דמות מאיימת שנחושה להשיג את מבוקשו. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הבריון בטופז הוא דמות מאיימת שנחושה להשיג את מבוקשו. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית.

השפעתו של הבריון על הסיפור

הבריון בטופז הוא דמות מאיימת שיש לה השפעה משמעותית על הסיפור. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו. הבריון בטופז הוא דמות מאיימת שיש לה השפעה משמעותית על הסיפור. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הבריון בטופז הוא דמות מאיימת שיש לה השפעה משמעותית על הסיפור. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הבריון בטופז הוא דמות מאיימת שיש לה השפעה משמעותית על הסיפור. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית.

שאלות ותשובות

מה שמו של הבריון בטופז?

את הבריון בטופז מגלם ג'ון ורנון.

מה תפקידו של הבריון בטופז?

הבריון בטופז הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו.

מה ההשפעה של הבריון בטופז?

הבריון בטופז הוא דמות מאיימת שיש לה השפעה משמעותית על הסיפור. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו.

סיכום

הבריון בטופז הוא דמות מאיימת אותה מגלם ג'ון ורנון. הוא סוכן קובני שנשלח לצרפת לרגל אחרי סוכנות הביון הצרפתית. הוא דמות מאיימת שמפחידה ומאיימת על הסוכנים הצרפתים. הוא דמות חסרת רחמים ומפחידה שנחושה להשיג את מבוקשו. לבריון יש השפעה משמעותית על הסיפור והוא דמות מפתח בסרט.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן