דף הבית » איך קוראים » מה שמו של האיש הרע בבאטמן?

מה שמו של האיש הרע בבאטמן?

מה שמו של האיש הרע בבאטמן?

הנבלים של באטמן

באטמן הוא אחד מגיבורי העל האיקוניים בכל הזמנים. הוא קיים מאז 1939 והופיע באינספור קומיקסים, סרטים ותוכניות טלוויזיה. אבל מה שמייחד את באטמן הוא לא רק מעשי הגבורה שלו, אלא גם הנבלים שהוא מתמודד איתם. לבאטמן יש כמה מהנבלים האיקוניים ביותר בכל היסטוריית הקומיקס. מהג'וקר ועד אשת החתול, הנבלים האלה היו המקור להרבה מהקונפליקט והדרמה של באטמן.

הג'וקר

הג'וקר הוא ללא ספק הנבל המפורסם ביותר בגלריית הנוכלים של באטמן. הוא מוח פושע פסיכופתי אובססיבי לכאוס ואנרכיה. הוא ידוע בחוש ההומור הסדיסטי שלו ובנכונותו לעשות כל מה שצריך כדי להשיג את מטרותיו. הג'וקר הוצג בדרכים רבות ושונות במהלך השנים, אבל תכונות הליבה שלו נשארות זהות. הוא מניפולטור מאסטר ואויב מסוכן לבאטמן.

אשת חתול

Catwoman היא עוד נבל איקוני בגלריית הנוכלים של באטמן. היא גנבת אדון ואמן התחפושת. היא גם מאסטר בפיתוי ומניפולציה. Catwoman מוצגת לעתים קרובות כעניין אהבה לבאטמן, אבל היא גם אויבת אדירה. היא מאסטר באומנויות לחימה ולעתים קרובות מסוגלת להערים על באטמן.

החידה

The Riddler הוא עוד נבל איקוני בגלריית הנוכלים של באטמן. הוא מוח פלילי אובססיבי-קומפולסיבי אובססיבי לחידות וחידות. הוא ידוע בתוכניות המשוכללות שלו וביכולתו להערים על באטמן. החידה מוצג לעתים קרובות כדמות קומית, אבל הוא גם אויב מסוכן.

הפינגווין

הפינגווין הוא עוד נבל אייקוני בגלריית הנוכלים של באטמן. הוא מוח פלילי אקסצנטרי אובססיבי לציפורים ולאוקיינוס. הוא ידוע בתוכניות המשוכללות שלו וביכולתו להערים על באטמן. הפינגווין מוצג לעתים קרובות כדמות קומית, אבל הוא גם אויב מסוכן.

המניעים של הנבלים של באטמן

הנבלים של באטמן מונעים לעתים קרובות על ידי מגוון דברים שונים. חלקם מונעים מכסף, כוח או נקמה. אחרים מונעים על ידי רצון לגרום לכאוס והרס. לא משנה מה המניעים שלהם, הנבלים של באטמן הם תמיד אויב אדיר. הג'וקר מונע לעתים קרובות על ידי רצון לגרום לכאוס והרס. הוא מניפולטור אמן ומוכן לעשות כל מה שצריך כדי להשיג את מטרותיו. לעתים קרובות הוא מוצג כדמות קומית, אבל הוא גם אויב מסוכן. אשת החתול מונעת לעתים קרובות על ידי רצון לכסף ולכוח. היא גנבת אדון ואמן התחפושת. היא גם מאסטר בפיתוי ומניפולציה. אשת חתול מצטיירת לעתים קרובות כעניין אהבה לבאטמן, אבל היא גם אויב אדיר. החידה מונעת לעתים קרובות על ידי רצון להוכיח את האינטליגנציה שלו. הוא מוח פלילי אובססיבי-קומפולסיבי אובססיבי לחידות וחידות. הוא ידוע בתוכניות המשוכללות שלו וביכולתו להערים על באטמן. הפינגווין מונע לעתים קרובות על ידי תשוקה לכסף וכוח. הוא מוח פלילי אקסצנטרי אובססיבי לציפורים ולאוקיינוס. הוא ידוע בתוכניות המשוכללות שלו וביכולתו להערים על באטמן. לא משנה מה המניעים שלהם, הנבלים של באטמן הם תמיד אויב אדיר. לעתים קרובות הם מוצגים כדמויות קומיות, אבל הם גם אויבים מסוכנים. לבאטמן יש כמה מהנבלים האיקוניים ביותר בכל תולדות הקומיקס והם המקור להרבה מהקונפליקט והדרמה של באטמן. למידע נוסף על הנבלים של באטמן, עיין בסרטון YouTube זה או מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן