דף הבית » איך קוראים » מה שמו של דרקון המזל מהסיפור הבלתי נגמר?

מה שמו של דרקון המזל מהסיפור הבלתי נגמר?

מה שמו של דרקון המזל מהסיפור הבלתי נגמר?

הדרקון המזל מהסיפור הבלתי נגמר

The Never Ending Story הוא סרט פנטזיה קלאסי משנות ה-80. הוא מספר את סיפורו של נער צעיר בשם בסטיאן, שמגלה ספר קסום שמעביר אותו לעולם של הרפתקאות. אחת הדמויות הזכורות ביותר מהסרט היא דרקון המזל, Falkor.Falkor הוא דרקון מזל ענק, לבן, שעוזר לבסטיאן במסעו. הוא נאמן וחכם, ומוכן תמיד להושיט יד. אבל מה שמו של דרקון המזל מהסיפור שלא נגמר?

פלקור דרגון המזל

פלקור הוא שמו של דרקון המזל מהסיפור שאינו נגמר. הוא דרקון מזל, שהוא סוג של יצור שאומרים שהוא מביא מזל טוב למי שנתקל בו. פלקור הוא דרקון ענק ולבן בעל גוף ארוך דמוי נחש ופנים גדולות וידידותיות.פלקור הוא בן לוויה חכם ונאמן לבסטיאן, ועוזר לו במסעו להציל את עולם הפנטזיה. הוא גם מקור לנחמה והדרכה, ועוזר לבסטיאן להישאר ממוקד במשימתו.

הסיפור מאחורי פלקור

הסיפור שאינו נגמר מבוסס על רומן מאת הסופר הגרמני מייקל אנדה. ברומן, פלקור מתואר כדרקון מזל בן אלפי שנים. אומרים שהוא נולד מביצה יחידה וקסומה, והוא האחרון מסוגו. פלקור הוא יצור רב עוצמה, ומסוגל לעוף במהירויות מדהימות. אומרים שהוא גם מסוגל להעניק משאלות, והוא יכול אפילו לנסוע בזמן. השם פלקור נגזר מהמילה הגרמנית ל"מזל", שהיא "גלוצליך". זה מתאים, שכן פלקור הוא יצור שמביא מזל טוב למי שנתקל בו.

בסיפור הבלתי נגמר, פלקור הוא בן לוויה נאמן וחכם לבסטיאן. הוא עוזר לו במסעו להציל את עולם הפנטזיה, ומהווה מקור לנחמה והדרכה. פלקור הוא שמו של דרקון המזל מהסרט, והסיפור שלו הוא כזה שימשיך לחיות בלבם של המעריצים במשך שנים רבות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן