דף הבית » איך קוראים » מה שמו של ג'ין בורדו?

מה שמו של ג'ין בורדו?

מה שמו של ג'ין בורדו?

מה זה בורדו ג'ין?

ג'ין בורדו הוא סוג של ג'ין המיוצר במחוז בורדו בצרפת. הוא עשוי מתערובת של גרגרי ערער, כוסברה, שורש אנג'ליקה וחומרים בוטניים אחרים. הג'ין מזוקק בסטילס נחושת ולאחר מכן מיושן בחביות עץ אלון עד שנתיים. התוצאה היא ג'ין חלק ומורכב עם פרופיל טעם ייחודי.

היסטוריה של ג'ין בורדו

ההיסטוריה של ג'ין בורדו מתחילה במאה ה-17 כאשר האזור היה ידוע בייצור היין שלו. במאה ה-19 החל האזור לייצר גם ג'ין. הג'ין נעשה עם תערובת של גרגרי ערער, כוסברה, שורש אנג'ליקה וצמחים צמחיים אחרים. לאחר מכן התיישן הג'ין בחביות עץ אלון עד שנתיים.

הפקת ג'ין בורדו

ג'ין בורדו מיוצר בסטילס נחושת ולאחר מכן מיושן בחביות עץ אלון עד שנתיים. התוצאה היא ג'ין חלק ומורכב עם פרופיל טעם ייחודי. הג'ין עשוי מתערובת של גרגרי ערער, כוסברה, שורש אנג'ליקה וצמחים בוטניים אחרים. לאחר מכן, הג'ין מזוקק בסטילס נחושת ולאחר מכן מיושן בחביות עץ אלון עד שנתיים.

הערות טעימות

לג'ין בורדו יש פרופיל טעמים חלק ומורכב. יש לו תווים של ערער, כוסברה, שורש אנג'ליקה וצמחים צמחיים אחרים. הג'ין קליל ומרענן עם שמץ של מתיקות.

הצעות הגשה

עדיף ליהנות מג'ין בורדו מסודר או על הסלעים. זה יכול לשמש גם במגוון קוקטיילים כמו ג'ין וטוניק, מרטיני או נגרוני.

סיכום

ג'ין בורדו הוא סוג של ג'ין המיוצר במחוז בורדו בצרפת. הוא עשוי מתערובת של גרגרי ערער, כוסברה, שורש אנג'ליקה וחומרים בוטניים אחרים. הג'ין מזוקק בסטילס נחושת ולאחר מכן מיושן בחביות עץ אלון עד שנתיים. התוצאה היא ג'ין חלק ומורכב עם פרופיל טעם ייחודי. עדיף ליהנות מג'ין בורדו מסודר או על הסלעים וניתן להשתמש בו גם במגוון קוקטיילים. למידע נוסף על ג'ין בורדו, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן