דף הבית » איך קוראים » מה שמו של גורדי?

מה שמו של גורדי?

מה שמו של גורדי?

מה המשמעות של גורדי?

גורדי הוא שם ממוצא אנגלי, שנגזר מהמילים האנגליות הישנות "gord" ו-"ig", שמשמעותן "מתחם" ו"אי", בהתאמה. מקורו של השם הוא שם מקום, המתייחס לאזור אדמה מוקף במים. השם גורדי משמש לעתים קרובות ככינוי לגורדון, שם ממוצא סקוטי שפירושו "גבעה גדולה". הוא משמש לעתים גם ככינוי לשמות אחרים, כגון גורדן, גורדניה וגורדן.

אנשים מפורסמים בשם גורדי

גורדי הוא שם פופולרי, ויש הרבה אנשים מפורסמים שקיבלו את השם. אלה כוללים:- גורדי האו, שחקן הוקי קנדי שנחשב לאחד השחקנים הגדולים בכל הזמנים.- גורדי סולטאו, שחקן פוטבול אמריקאי ששיחק ב-San Francisco 49ers.- גורדי מילר, שחקן אמריקאי המוכר ביותר על תפקידו בסדרת הטלוויזיה "The Waltons."- גורדי לצ'אנס, שחקן אמריקאי שידוע בעיקר בזכות תפקידו בסרט "The Goonies".- גורדי הופמן, תסריטאי ובמאי אמריקאי הידוע בעיקר בזכות עבודתו על הסרט "מיס סאנשיין הקטנה".

גורדי בתור כינוי

גורדי הוא גם כינוי פופולרי, והוא משמש לעתים קרובות ככינוי לגורדון, גורדן, גורדניה וגורדן. הוא משמש לפעמים גם ככינוי לשמות אחרים, כגון גורדן, גורדן וגורדניה.

גורדי כשם משפחה

גורדי הוא גם שם משפחה פופולרי, והוא משמש לעתים קרובות כשם משפחה לאנשים בעלי השם הפרטי גורדון, גורדן, גורדניה וגורדן. הוא משמש לפעמים גם כשם משפחה לשמות אחרים, כגון גורדן, גורדן וגורדניה.

גורדי כשם חיית מחמד

גורדי הוא גם שם חיית מחמד פופולרי, והוא משמש לעתים קרובות כשם חיית מחמד לאנשים בעלי השם הפרטי גורדון, גורדן, גורדניה וגורדן. הוא משמש לפעמים גם כשם חיית מחמד לשמות אחרים, כגון גורדן, גורדן וגורדניה.

סיכום

גורדי הוא שם ממוצא אנגלי, שנגזר מהמילים האנגליות הישנות "gord" ו-"ig", שמשמעותן "מתחם" ו"אי", בהתאמה. מקורו של השם הוא שם מקום, המתייחס לאזור אדמה מוקף מים. הוא משמש לעתים קרובות ככינוי לגורדון, שם ממוצא סקוטי שפירושו "גבעה גדולה", ולעתים משמש גם ככינוי לשמות אחרים, כמו גורדן, גורדניה וגורדן. זהו גם שם משפחה ושם חיית מחמד פופולריים. למידע נוסף על השם גורדי, בקר בוויקיפדיה או ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן