דף הבית » איך קוראים » מה שמות ילדיו של יובל המבלאל?

מה שמות ילדיו של יובל המבלאל?

מה שמות ילדיו של יובל המבלאל?

מי זה יובל המבלאל?

יובל המבלאל הוא שחקן וקומיקאי ישראלי מפורסם. הוא ידוע בעיקר בזכות תפקידיו בסדרות הטלוויזיה "השמיניה" ו"השמיניה 2". הוא גם הופיע במספר סרטים, ביניהם "ביקור הלהקה" ו"הבועה". הוא נשוי לשחקנית והזמרת נועה תשבי ולהם שלושה ילדים משותפים.

מה שמות ילדיו של יובל המבלאל?

ליובל המבלאל ולנועה תשבי שלושה ילדים משותפים. לבנם הבכור קוראים יאיר, שנולד ב-2004. לבנם השני קוראים שי, שנולד ב-2006. לבתם הצעירה קוראים טליה, שנולדה ב-2009.

מה הגילאים של ילדיו של יובל המבלאל?

יאיר, בנם הבכור של יובל המבלאל ונועה תשבי, כיום בן 16. שי, הבן השני, בן 14. טליה, הבת הצעירה, בת 11.

מה האינטרסים של ילדיו של יובל המבלאל?

יאיר, בנם הבכור של יובל המבלאל ונועה תשבי, מתעניין במוזיקה ובספורט. הוא מנגן בגיטרה וחבר בקבוצת כדורגל מקומית. שי, הבן השני, מתעניין באמנות וטכנולוגיה. הוא אוהב לצייר וכרגע לומד איך לקוד. טליה, הבת הצעירה, מתעניינת בריקוד ואופנה. היא חברה בלהקת מחול מקומית ואוהבת להתחפש בבגדים מסוגננים.

מהם ההישגים של ילדיו של יובל המבלאל?

יאיר, בנם הבכור של יובל המבלאל ונועה תשבי, זכה במספר פרסים על הופעותיו המוזיקליות. הוא גם נבחר לייצג את בית הספר שלו בטורניר כדורגל ארצי. שי, הבן השני, זכה במספר פרסים על יצירותיו והוצג במספר תערוכות אמנות. טליה, הבת הצעירה, זכתה במספר פרסים על הופעות הריקוד שלה והשתתפה בכמה תצוגות אופנה.

מהן תוכניות העתיד של ילדיו של יובל המבלאל?

יאיר, בנם הבכור של יובל המבלאל ונועה תשבי, מתכנן להמשיך בקריירה בתחום המוזיקה. הוא מקווה להפוך יום אחד למוזיקאי מקצועי. שי, הבן השני, מתכנן להמשיך בקריירה בתחום הטכנולוגיה. הוא מקווה להפוך יום אחד למהנדס תוכנה. טליה, הבת הצעירה, מתכננת להמשיך בקריירה בתחום המחול והאופנה. היא מקווה להפוך יום אחד לרקדנית ומעצבת אופנה מקצועית.

סיכום

ליובל המבלאל ולנועה תשבי שלושה ילדים משותפים: יאיר, שי וטליה. לכל אחד מילדיו יש תחומי עניין והישגים ייחודיים משלו, ולכולם יש עתיד מזהיר לפניהם. למידע נוסף על יובל המבלאל ומשפחתו, ניתן לבקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן