דף הבית » איך קוראים » מה שמות ילדיה של מיכל ינאי?

מה שמות ילדיה של מיכל ינאי?

מה שמות ילדיה של מיכל ינאי?

מי זאת מיכל ינאי?

מיכל ינאי היא אשת עסקים ויזמית ישראלית המהווה כוח מרכזי במשק הישראלי כבר למעלה משני עשורים. היא המייסדת והמנכ"לית של קבוצת ינאי, חברת נדל"ן והשקעות ישראלית מובילה. היא גם המייסדת של קרן ינאי, המעניקה תמיכה כספית לעמותות ולארגוני צדקה ישראליים.

הילדים של מיכל ינאי

מיכל ינאי היא אמא גאה לארבעה ילדים. בנה הבכור, אורן, הוא יזם ומשקיע מצליח. הוא המייסד והמנכ"ל של קבוצת אורן, חברת הון סיכון המשקיעה בחברות טכנולוגיה בשלבים מוקדמים. בנה השני, יאיר, הוא איש עסקים ומשקיע מצליח. הוא המייסד והמנכ"ל של קבוצת יאיר, חברת הון סיכון המשקיעה בחברות טכנולוגיה בשלבים מוקדמים. בנה השלישי, שי, הוא יזם ומשקיע מצליח. הוא המייסד והמנכ"ל של קבוצת שי, חברת הון סיכון המשקיעה בחברות טכנולוגיה בשלבים מוקדמים. בנה הצעיר, איתן, הוא איש עסקים ומשקיע מצליח. הוא המייסד והמנכ"ל של קבוצת איתן, חברת הון סיכון המשקיעה בחברות טכנולוגיה בשלבים מוקדמים.

אורן ינאי

אורן ינאי הוא בנה הבכור של מיכל ינאי. הוא יזם ומשקיע מצליח. הוא המייסד והמנכ"ל של קבוצת אורן, חברת הון סיכון המשקיעה בחברות טכנולוגיה בשלבים מוקדמים. הוא גם המייסד של קרן אורן, המעניקה תמיכה כספית לעמותות וארגונים ישראליים.

יאיר ינאי

יאיר ינאי הוא בנה השני של מיכל ינאי. הוא איש עסקים ומשקיע מצליח. הוא המייסד והמנכ"ל של קבוצת יאיר, חברת הון סיכון המשקיעה בחברות טכנולוגיה בשלבים מוקדמים. הוא גם המייסד של קרן יאיר, המעניקה תמיכה כספית לעמותות ולארגונים ישראליים.

שי ינאי

שי ינאי הוא בנה השלישי של מיכל ינאי. הוא יזם ומשקיע מצליח. הוא המייסד והמנכ"ל של קבוצת שי, חברת הון סיכון המשקיעה בחברות טכנולוגיה בשלבים מוקדמים. הוא גם המייסד של קרן שי, המעניקה תמיכה כספית לעמותות ולארגוני צדקה ישראליים.

איתן ינאי

איתן ינאי הוא בנה הצעיר של מיכל ינאי. הוא איש עסקים ומשקיע מצליח. הוא המייסד והמנכ"ל של קבוצת איתן, חברת הון סיכון המשקיעה בחברות טכנולוגיה בשלבים מוקדמים. הוא גם המייסד של קרן איתן, המעניקה תמיכה כספית לעמותות וארגוני צדקה ישראלים. מיכל ינאי היא דמות בולטת במשק הישראלי וארבעת ילדיה הלכו בעקבותיה. אורן, יאיר, שי ואיתן כולם יזמים ומשקיעים מצליחים שהשפיעו משמעותית על הכלכלה הישראלית. כולם מחויבים לתת בחזרה לקהילה ולעשות שינוי חיובי בחיי הסובבים אותם. מיכל ינאי מהווה מודל לחיקוי עבור רבים בקהילה העסקית בישראל וילדיה הם עדות להצלחתה. כולם זכו להצלחה רבה בתחומם והשפיעו לאורך זמן על הכלכלה הישראלית. הם מקור גאווה לאמם ומקור השראה לרבים בקהילת העסקים הישראלית.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן