דף הבית » איך קוראים » מה שמות הילדים של יעל גולדמן?

מה שמות הילדים של יעל גולדמן?

מה שמות הילדים של יעל גולדמן?

מי זו יעל גולדמן?

יעל גולדמן היא שחקנית, זמרת ומנחת טלוויזיה ישראלית. היא ידועה בעיקר בזכות תפקידיה בסדרות הטלוויזיה הישראליות "השיר שלנו" ו"השיר שלנו 2". היא גם דמות פופולרית בתעשיית המוזיקה הישראלית, לאחר שהוציאה כמה אלבומים וסינגלים. יעל גולדמן נשואה לשחקן והבמאי הישראלי, ארז דריגס, ויחד יש להם שלושה ילדים.

מה שמות הילדים של יעל גולדמן?

ליעל גולדמן וארז דריגס יש שלושה ילדים משותפים: שני בנים ובת אחת. לבנם הבכור קוראים יאיר, לבתם קוראים נועה ולבנם הקטן קוראים עומר. יאיר כיום בן 18, נועה בת 16, ועומר בן 13.

מה עושים הילדים של יעל גולדמן?

ילדיה של יעל גולדמן עוסקים כולם בתעשיית הבידור. יאיר הוא שחקן שאפתן והופיע במספר תוכניות טלוויזיה וסרטים. נועה היא זמרת והוציאה כמה סינגלים. עומר הוא רקדן והופיע במספר קליפים.

מה הקשר של יעל גולדמן עם ילדיה?

יעל גולדמן קרובה מאוד לילדיה ותומכת מאוד בקריירה שלהם. היא נראית לעתים קרובות משתתפת בהופעות ובאירועים שלהם והיא תמיד שם כדי להציע לה תמיכה ועצות. גם יעל גולדמן פעילה מאוד בחינוך שלהם ונראת לא פעם עוזרת להם בעבודתם בבית הספר.

איך נראים חיי המשפחה של יעל גולדמן?

יעל גולדמן ומשפחתה מתגוררים בתל אביב, ישראל. הם משפחה מאוד מלוכדת ונהנים לבלות יחד. יעל גולדמן ובעלה ארז דריגס תומכים מאוד זה בזה ובילדיהם. לעתים קרובות הם יוצאים לחופשות משפחתיות ונהנים לבלות בחוץ.

שאלות ותשובות

ש: בני כמה הילדים של יעל גולדמן?

ת: בנה הבכור של יעל גולדמן, יאיר, בן 18, בתה, נועה, בת 16, ובנה הקטן, עומר, בן 13.

ש: מה עושים הילדים של יעל גולדמן?

ת: ילדיה של יעל גולדמן עוסקים כולם בתעשיית הבידור. יאיר הוא שחקן שאפתן, נועה היא זמרת, ועומר הוא רקדן.

ש: מה הקשר של יעל גולדמן עם ילדיה?

ת: יעל גולדמן קרובה מאוד לילדיה ותומכת מאוד בקריירה שלהם. היא נראית לעתים קרובות משתתפת בהופעות ובאירועים שלהם והיא תמיד שם כדי להציע לה תמיכה ועצות.

ש: איך נראים חיי המשפחה של יעל גולדמן?

ת: יעל גולדמן ומשפחתה מתגוררים בתל אביב, ישראל. הם משפחה מאוד מלוכדת ונהנים לבלות יחד. יעל גולדמן ובעלה ארז דריגס תומכים מאוד זה בזה ובילדיהם.

סיכום

יעל גולדמן היא שחקנית, זמרת ומנחת טלוויזיה ישראלית. היא נשואה לשחקן והבמאי הישראלי, ארז דריגס, ויחד יש להם שלושה ילדים: יאיר, נועה ועומר. יאיר בן 18, נועה בת 16 ועומר בן 13. ילדיה של יעל גולדמן עוסקים כולם בתעשיית הבידור. יאיר הוא שחקן שאפתן, נועה היא זמרת, ועומר הוא רקדן. יעל גולדמן קרובה מאוד לילדיה ותומכת מאוד בקריירה שלהם. יעל גולדמן ומשפחתה מתגוררים בתל אביב, ישראל והם משפחה מאוד מלוכדת. למידע נוסף על יעל גולדמן ומשפחתה, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן