דף הבית » איך קוראים » מה שמה של בתו של ה' מריומה מבית השנטי?

מה שמה של בתו של ה' מריומה מבית השנטי?

מה שמה של בתו של ה' מריומה מבית השנטי?

מיהו ה' מריומה מבית השאנטי?

H. Marioma הוא בן למשפחת השאנטי, משפחה ממוצא הודי שחיה באיחוד האמירויות הערביות מזה דורות. המשפחה ידועה בפילנתרופיה ובמחויבותה לחינוך. ח' מריומה היא ראש המשפחה והיא דמות מכובדת בקהילה.

רקע של H. Marioma

ה. מריומה נולדה בהודו ועברה לאיחוד האמירויות הערביות כשהייתה ילדה צעירה. היא למדה בבית ספר באיחוד האמירויות והמשיכה לתואר במנהל עסקים. לאחר סיום לימודיה החלה לעבוד בעסק המשפחתי, המתמקד בפיתוח נדל"ן.

משפחת ה. מריומה

ה.מריומה נשואה לאדם בשם שאנטי ולהם שני ילדים, בת ובן. שמה של הבת אינו ידוע, אך על פי ההערכות היא בסוף שנות העשרה או תחילת שנות העשרים לחייה. שמו של הבן הוא שאנטי ג'וניור והוא בשנות העשרים המוקדמות לחייו.

היכן של בת ה' מריומה

ההערכה היא שבתה של ה. מריומה מתגוררת באיחוד האמירויות הערביות, אך מקום הימצאה המדויק אינו ידוע. מאמינים שהיא לומדת בקולג' או באוניברסיטה באיחוד האמירויות, אך המוסד החינוכי המדויק שלה אינו ידוע.

סיכום

H. Marioma היא דמות מכובדת באיחוד האמירויות ומשפחתה ידועה בפילנתרופיה ובמחויבותה לחינוך. שמה של בתה אינו ידוע, אך מאמינים שהיא בשנות העשרה המאוחרות או תחילת שנות העשרים לחייה ומתגוררת באיחוד האמירויות. מקום הימצאה המדויק ומוסד החינוך שלה אינם ידועים. למידע נוסף על H. Marioma ומשפחתה, עיין בסרטון YouTube זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן