דף הבית » איך קוראים » מה שם החברה שמייצרת את האייפון?

מה שם החברה שמייצרת את האייפון?

מה שם החברה שמייצרת את האייפון?

מה שם החברה שמייצרת את האייפון?

האייפון הוא אחד הסמארטפונים הפופולריים והאיקוניים בעולם. זה חולל מהפכה בדרך שבה אנשים מתקשרים ומתקשרים עם טכנולוגיה. אבל מה שאנשים רבים לא יודעים הוא שם החברה המייצרת את האייפון. החברה שמייצרת את האייפון היא אפל בע"מ, אחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם. אפל נוסדה בשנת 1976 על ידי סטיב ג'ובס, סטיב ווזניאק ורונלד וויין. מטה החברה נמצא בקופרטינו, קליפורניה, ויש לה פעילות ביותר מ-25 מדינות ברחבי העולם.

ההיסטוריה של אפל

לאפל יש היסטוריה ארוכה ועמוקה. החברה נוסדה בתחילה כדי לפתח ולמכור מחשבים אישיים. המוצר הראשון של אפל היה ה-Apple I, מחשב בעל לוח יחיד שעוצב על ידי Wozniak ויצא בשנת 1976. ה-Apple II הגיע לאחריו בשנת 1977, והחברה יצאה לציבור בשנת 1980. בשנות ה-80, אפל הוציאה סדרה של מוצרים, כולל מקינטוש המחשב, מדפסת ה- LaserWriter וה-Apple IIGS. בשנות ה-90, אפל הוציאה את ה-iMac, ה-PowerBook וה-iPod. בשנות ה-2000, אפל הוציאה את האייפון, האייפד והאפל ווטש.

אפל היום

כיום, אפל היא אחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם. זוהי חברת טכנולוגיית המידע הגדולה בעולם לפי הכנסות, ויצרנית הטלפונים הסלולריים השלישית בגודלה בעולם. אפל מעצבת, מפתחת ומוכרת מוצרי אלקטרוניקה, תוכנות מחשב ושירותים מקוונים. המוצרים של אפל כוללים את ה-iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, Apple TV, AirPods, HomePod ו-Apple Music. החברה מציעה גם שירותים כמו App Store, Apple Arcade, Apple Pay, Apple News+ ו- Apple TV+.

סיכום

אפל בע"מ היא החברה המייצרת את האייפון. אפל היא אחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם, ויש לה היסטוריה ארוכה ועמוקה. כיום, אפל מעצבת, מפתחת ומוכרת מוצרי אלקטרוניקה, תוכנות מחשב ושירותים מקוונים. המוצרים שלה כוללים את ה-iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, Apple TV, AirPods, HomePod ו- Apple Music.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן