דף הבית » איך קוראים » מה השמות של הילדים של ביונסה?

מה השמות של הילדים של ביונסה?

מה השמות של הילדים של ביונסה?

מה השמות של ילדיה של ביונסה?

ביונסה היא אחת האמניות המצליחות והמשפיעות בכל הזמנים. היא זכתה להצלחה מדהימה בתעשיית המוזיקה, והשפעתה התרחבה הרבה מעבר לעולם המוזיקה. כאם לשלושה, ביונסה היא גם מודל לחיקוי עבור הורים רבים ברחבי העולם. אז מה השמות של ילדיה של ביונסה?לביונסה ולבעלה, ג'יי זי, יש שלושה ילדים משותפים: בלו אייבי קרטר, סר קרטר ורומי קרטר. בלו אייבי קרטר נולד ב-7 בינואר 2012, והוא המבוגר מבין השלושה. סר קרטר נולד ב-13 ביוני 2017, ורומי קרטר נולדה ב-14 ביוני 2017. כל שלושת ילדיה של ביונסה נקראים על שם פרחים. Blue Ivy נקראת על שם פרח הקיסוס הכחול, אדוני על שם פרח שושנת העמקים, ורומי נקראת על שם פרח הלוטוס.

בלו אייבי קרטר

בלו אייבי קרטר הוא הבכור מבין שלושת ילדיהם של ביונסה וג'יי זי. היא נולדה ב-7 בינואר 2012, וכיום היא בת שמונה. Blue Ivy כבר עושה לעצמה שם בתעשיית הבידור. היא הופיעה במספר קליפים של הוריה, ואפילו יש לה ערוץ יוטיוב משלה. Blue Ivy גם הוצגה בכמה מגזינים, כולל ווג ו- Elle.

סר קרטר

סר קרטר הוא הילד האמצעי של ביונסה וג'יי זי. הוא נולד ב-13 ביוני 2017 וכיום הוא בן שלוש. סר נראה לעתים קרובות בקליפים של הוריו וגם הופיע במספר הופעות בחשבונות המדיה החברתית שלהם. אדוני הוא ילד מאוד פעיל ואוהב לשחק ספורט, במיוחד כדורסל.

רומי קרטר

רומי קרטר היא הצעירה מבין שלושת ילדיהם של ביונסה וג'יי זי. היא נולדה ב-14 ביוני 2017 וכיום היא בת שנתיים. רומי נראית לעתים קרובות בסרטוני המוזיקה של הוריה ובחשבונות המדיה החברתית שלהם. היא ילדה מאוד פעילה ואוהבת לשחק עם האחים שלה.

שאלות ותשובות

מה הגילאים של ילדיה של ביונסה?

בלו אייבי קרטר בת שמונה, סר קרטר בן שלוש ורומי קרטר בת שנתיים.

מה המשמעויות מאחורי שמות הילדים של ביונסה?

Blue Ivy נקראת על שם פרח הקיסוס הכחול, אדוני על שם פרח שושנת העמקים, ורומי נקראת על שם פרח הלוטוס.

האם לילדי ביונסה יש חשבונות מדיה חברתית משלהם?

לא, לילדי ביונסה אין חשבונות מדיה חברתית משלהם. עם זאת, הם מופיעים לעתים קרובות בחשבונות המדיה החברתית של הוריהם.

סיכום

לביונסה ולבעלה, ג'יי זי, יש שלושה ילדים משותפים: בלו אייבי קרטר, סר קרטר ורומי קרטר. בלו אייבי בת שמונה, סר בת שלוש ורומי בת שנתיים. כל שלושת ילדיה של ביונסה נקראים על שם פרחים, כאשר Blue Ivy על שם פרח הקיסוס הכחול, Sir על שם פרח שושנת העמקים, ורומי על שם פרח הלוטוס. למרות שלילדים אין חשבונות מדיה חברתית משלהם, הם מופיעים לרוב בחשבונות של הוריהם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן