דף הבית » איך קוראים » מה השמות של האחים של ביבי?

מה השמות של האחים של ביבי?

מה השמות של האחים של ביבי?

מי זה בנימין נתניהו?

בנימין נתניהו, הידוע בכינויו ביבי, הוא פוליטיקאי ישראלי המכהן כראש ממשלת ישראל מאז 2009. הוא ראש הממשלה המכהן הארוך ביותר בתולדות ישראל ומנהיג מפלגת הימין הליכוד. הוא דמות שנויה במחלוקת בפוליטיקה הישראלית והיה מושא לשערוריות וחקירות רבות.

מה השמות של האחים של ביבי?

לביבי שני אחים, שניהם מעורבים גם בפוליטיקה הישראלית. אחיו הבכור, יונתן נתניהו, היה קצין צבא ישראלי שנהרג בפעולה במהלך מבצע אנטבה ב-1976. אחיו הצעיר, עידו נתניהו, הוא רופא וחבר כנסת ישראל לשעבר.

יונתן נתניהו

יונתן נתניהו נולד ב-1945 והיה הבכור מבין שלושת האחים נתניהו. הוא היה קצין צבא ישראלי מעוטר מאוד והיה מפקד מבצע אנטבה ב-1976, שהיה משימה מוצלחת לחילוץ בני ערובה ממטוס אייר פראנס שנחטף. הוא נהרג בפעולה במהלך המשימה ולאחר מותו הוענק לו עיטור הכבוד.

עידו נתניהו

עידו נתניהו נולד ב-1952 והוא הצעיר מבין שלושת האחים נתניהו. הוא רופא וחבר כנסת ישראל לשעבר. הוא היה חבר במפלגת הליכוד וכיהן בכנסת בשנים 2003-2006. כיום הוא מנכ"ל חברת הטכנולוגיה הרפואית הישראלית BiondVax Pharmaceuticals.

מערכת היחסים בין האחים

לשלושת האחים נתניהו הייתה מערכת יחסים קרובה ותמכו מאוד זה בזה. ביבי ועידו דיברו שניהם בחיבה על אחיהם יונתן ועל מורשתו. ביבי ייחס את האומץ והמנהיגות של אחיו כהשראה לקריירה שלו בפוליטיקה.

דעה אישית

אני מוצא את זה מרתק שכל שלושת האחים נתניהו היו מעורבים בפוליטיקה הישראלית. זה מדבר על כוחה של המשפחה ועל חשיבות המורשת. היא גם עדות לעוצמתה של משפחת נתניהו ולמחויבותה לשירות הציבורי.

שאלות ותשובות

מה הייתה דרגתו של יונתן נתניהו בצבא הישראלי?

יונתן נתניהו היה סגן אלוף בצבא הישראלי. הוא היה מפקד יחידת העילית "סיירת מטקל" ולאחר מותו הועלה לדרגת אלוף משנה.

מה המקצוע של עידו נתניהו?

עידו נתניהו הוא רופא ומנכ"ל חברת הטכנולוגיה הרפואית הישראלית BiondVax Pharmaceuticals.

מה הקשר בין שלושת האחים נתניהו?

לשלושת האחים נתניהו הייתה מערכת יחסים קרובה ותמכו מאוד זה בזה. ביבי ועידו דיברו שניהם בחיבה על אחיהם יונתן ועל מורשתו.

סיכום

בנימין נתניהו, הידוע בכינויו ביבי, הוא ראש ממשלת ישראל ומנהיג מפלגת הימין הליכוד. יש לו שני אחים, יונתן ועידו, שניהם מעורבים גם בפוליטיקה הישראלית. יונתן היה קצין צבא ישראלי בעל עיטור גבוה שנהרג בפעולה במהלך מבצע אנטבה ב-1976. עידו הוא רופא וחבר כנסת ישראל לשעבר. לשלושת האחים הייתה מערכת יחסים קרובה ותמכו מאוד זה בזה. מאמר זה חקר את שמות האחים של ביבי וסיפק מדור דעה אישית ומדור שאלות ותשובות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן