דף הבית » איך קוראים » מה הם שמות הילדים בצ'רלי ומפעל השוקולד?

מה הם שמות הילדים בצ'רלי ומפעל השוקולד?

מה הם שמות הילדים בצ'רלי ומפעל השוקולד?

מה הם שמות הילדים בצ'רלי ומפעל השוקולד?

צ'רלי ומפעל השוקולד הוא סיפור ילדים קלאסי שנכתב על ידי רואלד דאל. הוא מספר את סיפורו של צ'רלי באקט, ילד עני שמוצא כרטיס זהב בחפיסת שוקולד וזוכה בסיור במפעל השוקולד המסתורי והקסום בבעלותו של ווילי וונקה האקסצנטרי. בדרך פוגש צ'רלי עוד ארבעה ילדים שזכו גם הם בכרטיס הזהב. אבל מה השמות שלהם? המשך לקרוא כדי לגלות!

אוגוסטוס גלופ

אוגוסטוס גלופ הוא הראשון מבין חמשת הילדים שמצא כרטיס זהב. הוא ילד גרגרן מגרמניה שאוהב לאכול ותמיד מחפש משהו מתוק. הוא הראשון שנכנס למפעל ונמשך במהירות לנהר השוקולד, שם הוא נחלץ על ידי האומפה לומפס.

ויולט בורגארד

ויולט בורגארד היא הילדה השנייה שמצאה כרטיס זהב. היא לועסת מסטיק תחרותית מארצות הברית שתמיד מחפשת אתגר. היא השנייה שנכנסת למפעל ונמשכת במהירות לחדר המסטיקים הניסיוני, שם היא הופכת לאוכמניות ענקית.

מלח ורוקה

Veruca Salt הוא הילד השלישי שמצא כרטיס זהב. היא פרחחית מפונקת מאנגליה שתמיד משיגה את מה שהיא רוצה. היא השלישית שנכנסת למפעל ונמשכת במהירות לחדר האגוזים, שם היא הופכת לסנאי ענק.

מייק טיבי

מייק טיבי הוא הילד הרביעי שמצא כרטיס זהב. הוא ילד אובססיבי לטלוויזיה מארצות הברית שאוהב משחקי וידאו וגאדג'טים. הוא הרביעי שנכנס למפעל ונמשך במהירות לחדר הטלוויזיה, שם הוא הופך לגרסה מיניאטורית של עצמו.

צ'רלי באקט

צ'רלי באקט הוא הילד החמישי והאחרון שמצא כרטיס זהב. הוא ילד עני אך טוב לב מאנגליה שאוהב שוקולד. הוא האחרון שנכנס למפעל ונמשך במהירות לחדר השוקולד, שם הוא מתוגמל עם אספקת שוקולד לכל החיים.

אז הנה לך! חמשת הילדים בצ'רלי ומפעל השוקולד הם אוגוסטוס גלופ, ויולט בורגארד, ורוקה סולט, מייק טיבי וצ'רלי באקט. לכל אחד מהם אישיות וסיפור ייחודי משלו, ולכל אחד מהם חוויה ייחודית במפעל. אז בפעם הבאה שתקראו את הספר או תצפו בסרט, תדעו את שמות חמשת הילדים!

השוואה מהירה

שֵׁם מדינה ניסיון
אוגוסטוס גלופ גֶרמָנִיָה נהר השוקולד
ויולט בורגארד ארצות הברית חדר חניכיים ניסיוני
מלח ורוקה אַנְגלִיָה חדר אגוזים
מייק טיבי ארצות הברית חדר טלוויזיה
צ'רלי באקט אַנְגלִיָה חדר שוקולד

צ'רלי ומפעל השוקולד הוא סיפור ילדים קלאסי שממנו נהנו דורות. הוא מספר את סיפורו של צ'רלי באקט, ילד עני שמוצא כרטיס זהב בחפיסת שוקולד וזוכה בסיור במפעל השוקולד המסתורי והקסום בבעלותו של ווילי וונקה האקסצנטרי. בדרך פוגש צ'רלי עוד ארבעה ילדים שזכו גם הם בכרטיס הזהב. מאמר זה חשף את שמות חמשת הילדים בצ'רלי ומפעל השוקולד, כמו גם את ארצות המוצא שלהם ואת החוויות שהם חווים במפעל.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן