דף הבית » מה ההבדל » מה ההבדל בין משחה לקרם?

מה ההבדל בין משחה לקרם?

מהי משחה?

משחה היא תרופה אקטואלית המשמשת לטיפול במצבי העור. בדרך כלל זהו מוצר מבוסס-שמן למחצה המוצק המופעל ישירות על העור. משחות מיוצרות בדרך כלל משילוב של שמנים, שעווה ומרכיבים אחרים. הם בדרך כלל עבים יותר משמחות וניתן להשתמש בהם לטיפול במגוון מצבי עור, כולל עור יבש, אקזמה, פסוריאזיס ופריחה חיתולים.

נושאים קשורים:

 

מהו קרם?

קרם הוא תרופה אקטואלית המשמשת לטיפול במצבי העור. בדרך כלל זהו מוצר חצי-מוצק, מבוסס מים המופעל ישירות על העור. קרמים מיוצרים בדרך כלל משילוב של שמנים, שעווה ומרכיבים אחרים. הם בדרך כלל דקים יותר מאשר משחות וניתן להשתמש בהם לטיפול במגוון מצבי עור, כולל אקנה, אקזמה, פסוריאזיס ופריחה בחיתול.

מה ההבדל בין משחה לקרם?

ההבדל העיקרי בין משחה לקרם הוא הבסיס ממנו הם עשויים. משחות הן בדרך כלל על בסיס שמן, ואילו קרמים הם בדרך כלל על בסיס מים. הבדל זה משפיע על האופן בו הם נספגים בעור. משחות בדרך כלל עבות יותר ושומניות יותר, ואילו קרמים בדרך כלל דקים יותר ופחות שמנוניים.

הטבות משחה

משחות הן בדרך כלל עבות יותר ושומניות יותר, מה שהופך אותם לטובים יותר באיטום בלחות והגנה על העור מפני מגרים. הם גם טובים יותר בטיפול בעור יבש ובמצבי עור אחרים הדורשים מוצר עבה יותר וסגור יותר.

יתרונות קרם

קרמים הם בדרך כלל דקים יותר ופחות שמנוניים, מה שהופך אותם לטובים יותר בספיגת העור. הם גם טובים יותר בטיפול באקנה ובמצבי עור אחרים הדורשים מוצר דק יותר ופחות סגור.

כיצד לבחור את המוצר הנכון

בעת בחירת תרופות אקטואליות, חשוב לקחת בחשבון את סוג המצב העור אליו אתה מטפל וסוג המוצר שיעבוד בצורה הטובה ביותר לצרכים שלך. משחות בדרך כלל טובות יותר לעור יבש ולמצבי עור אחרים הדורשים מוצר עבה יותר וסגור יותר. קרמים בדרך כלל טובים יותר לאקנה ולתנאי עור אחרים הדורשים מוצר דק יותר ופחות סגור.

לא משנה באיזה מוצר תבחר, חשוב לעקוב אחר ההוראות על החבילה ולשוחח עם הרופא או הרוקח שלך אם יש לך שאלות.

לא משנה באיזה מוצר תבחר, חשוב לטפל בעור שלך ולבחור את המוצר המתאים לצרכים שלך. עם המוצר הנכון, אתה יכול לשמור על עורך בריא ולהראות את הטוב ביותר שלו!

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן