דף הבית » מה ההבדל » מה ההבדל בין טאקו לבוריטו?

מה ההבדל בין טאקו לבוריטו?

מה זה טאקו?

טאקו הוא מנה מקסיקנית מסורתית המורכבת מתירס או טורטייה חיטה מקופלת או מתגלגלת סביב מילוי. המילוי יכול להיות כל דבר מבשר בקר, עוף, חזיר, פירות ים, ירקות ואפילו פירות. טאקו מוגשים בדרך כלל עם מגוון תוספות כמו סלסה, גוואקמולי, שמנת חמוצה וגבינה. ​​

מה זה בוריטו?

בוריטו הוא מנה מקסיקנית המורכבת מקמח טורטיה עטוף סביב מילוי. המילוי יכול להיות כל דבר מבשר בקר, עוף, חזיר, פירות ים, ירקות ואפילו פירות. בדרך כלל מוגשים בוריטואים עם מגוון תוספות כמו סלסה, גוואקמולי, שמנת חמוצה וגבינה. ​​

מה ההבדל בין טאקו לבוריטו?

טורטיה

ההבדל העיקרי בין טאקו לבוריטו הוא סוג הטורטייה המשמשת. טאקו מיוצרים בדרך כלל עם טורטייה של תירס או חיטה, ואילו בוריטוס מיוצרים עם טורטייה קמח. טורטיה הקמח עבה ורך יותר מהתירס או הטורטיה החיטה, מה שמקל על העטיפה סביב המילוי.

מילוי

מילוי טאקו ובוריטו יכול להיות זהה, אך הדרך בה הוא מוכן שונה. עבור טאקו, המילוי מבושל בדרך כלל בנפרד ואז מוסיף לקליפת הטאקו. עבור בוריטוס, המילוי בדרך כלל מבושל יחד עם הטורטיה, ומקל על העטיפה סביב המילוי.

תוספות

התוספות לטאקו ובוריטוס יכולות להיות זהות, אך בדרך כלל הן מוגשות אחרת. טאקו מוגשים בדרך כלל עם התוספות בצד, ואילו בדרך כלל מוגשים בוריטואים עם התוספות שכבר בתוך הבוריטו.

גודל

טאקו ובוריטוס יכולים גם הם שונים בגודל. טאקו בדרך כלל קטנים יותר מבוריטוס, מה שמקל עליהם לאכול. בדרך כלל בוריטואים גדולים יותר וניתן למלא אותם במרכיבים נוספים.

טאקו ובוריטוס הם שתי המנות המקסיקניות הפופולריות ביותר. אבל עכשיו אתה יודע מה ההבדל ביניהם! אז קדימה ותיהנו מהמנה המקסיקנית האהובה עליכם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן