דף הבית » איך קוראים » מהם שמות הילדים של מלכת אנגליה?

מהם שמות הילדים של מלכת אנגליה?

מהם שמות הילדים של מלכת אנגליה?

מבוא

מלכת אנגליה היא ראש המדינה של הממלכה המאוחדת ומדינות חבר העמים. היא המלוכה בעלת השלטון הארוך ביותר בהיסטוריה הבריטית ויש לה ארבעה ילדים: הנסיך צ'ארלס, הנסיך וויליאם, הנסיך הארי והנסיכה אן. במאמר זה נחקור את שמות ילדיה של מלכת אנגליה ואת תפקידיהם במשפחת המלוכה.

הנסיך צ'ארלס

הנסיך צ'רלס הוא בנם הבכור של המלכה אליזבת השנייה והנסיך פיליפ, דוכס אדינבורו. הוא היורש העצר של כס המלכות וכיום הוא היורש הנראה הארוך ביותר בתולדות בריטניה. הוא גם הנסיך מוויילס המכהן הכי הרבה זמן, לאחר שהחזיק בתואר מאז 1958. הנסיך צ'ארלס נשוי לקמילה, הדוכסית מקורנוול, ויש לו שני בנים, הנסיך וויליאם והנסיך הארי.

הנסיך וויליאם

הנסיך וויליאם הוא בנם הבכור של הנסיך צ'ארלס וקמילה, הדוכסית מקורנוול. הוא השני בתור לכס המלכות אחרי אביו. הוא נשוי לקתרין, הדוכסית מקיימברידג', ויש לו שלושה ילדים: הנסיך ג'ורג', הנסיכה שרלוט והנסיך לואי.

הנסיך הארי

הנסיך הארי הוא בנם הצעיר של הנסיך צ'רלס וקמילה, הדוכסית מקורנוול. כרגע הוא במקום השישי בתור לכס המלכות. הוא נשוי למייגן, הדוכסית מסאסקס, ויש לו בן אחד, ארצ'י הריסון מאונטבאטן-ווינדזור.

הנסיכה אן

הנסיכה אן היא בתם היחידה של המלכה אליזבת השנייה והנסיך פיליפ, דוכס אדינבורו. כרגע היא ה-13 בתור לכס המלכות. היא נשואה לטימותי לורנס ויש לה שני ילדים, פיטר פיליפס וזארה טינדל.

סיכום

למלכת אנגליה יש ארבעה ילדים: הנסיך צ'ארלס, הנסיך וויליאם, הנסיך הארי והנסיכה אן. לכל אחד מהם יש תפקידים ייחודיים משלו במשפחת המלוכה, וכולם חברים חשובים במלוכה הבריטית. למידע נוסף על ילדיה של מלכת אנגליה, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן