דף הבית » למה אני » למה אני לא יכול לראות סיפור בפייסבוק?

למה אני לא יכול לראות סיפור בפייסבוק?

למה אני לא יכול לראות סיפור בפייסבוק?

מה זה סיפור בפייסבוק?

סיפור בפייסבוק הוא פוסט שמופיע בניוז פיד של משתמש. זה יכול להיות פוסט טקסט, תמונה, סרטון או שילוב של שלושתם. סיפורים בפייסבוק מתפרסמים בדרך כלל על ידי חברים או בני משפחה, או על ידי עמוד או קבוצה שהמשתמש חבר בהם. סיפורים יכולים להיות משותפים גם על ידי משתמשים אחרים, והם יכולים להופיע בניוז פיד של החברים והעוקבים שלהם.

למה אני לא יכול לראות סיפור בפייסבוק?

ישנן מספר סיבות מדוע ייתכן שלא תוכל לצפות בסיפור בפייסבוק. הסיבות הנפוצות ביותר הן:

הסיפור נמחק

אם הסיפור נמחק על ידי המשתמש שפרסם אותו, הוא לא יופיע יותר בניוז פיד שלך. זה יכול לקרות אם המשתמש מחליט למחוק את הפוסט או אם הפוסט דווח והוסר על ידי פייסבוק.

אתה לא עוקב אחר המשתמש

אם אינך עוקב אחר המשתמש שפרסם את הסיפור, הוא לא יופיע בניוז פיד שלך. הסיבה לכך היא שפייסבוק מציגה רק סיפורים מאנשים ודפים שאתה עוקב אחריהם.

הסיפור אינו גלוי לך

אם המשתמש הגדיר את הסיפור כך שיהיה גלוי רק לאנשים מסוימים, הוא לא יופיע בניוז פיד שלך. זה יכול לקרות אם המשתמש הגדיר את הסיפור כך שיהיה גלוי רק לחברים שלו, או לקבוצה מסוימת של אנשים.

מה אני יכול לעשות אם אני לא יכול לראות סיפור בפייסבוק?

אם אינך יכול לראות סיפור בפייסבוק, ישנם מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי לנסות ולצפות בו. אתה יכול:

עקוב אחר המשתמש

אם אינך עוקב אחר המשתמש שפרסם את הסיפור, לא תוכל לראות אותו בניוז פיד שלך. כדי לעקוב אחר המשתמש, פשוט לחץ על כפתור "עקוב" לצד השם או תמונת הפרופיל שלו.

בקש מהמשתמש לשתף את הסיפור

אם המשתמש הגדיר את הסיפור כך שיהיה גלוי רק לאנשים מסוימים, ייתכן שתוכל לצפות בו אם הם ישתפו אותו איתך. אתה יכול לבקש מהמשתמש לשתף איתך את הסיפור על ידי שליחת הודעה או תיוג בתגובה.

בדוק את פרופיל המשתמש

אם הסיפור עדיין גלוי בפרופיל של המשתמש, ייתכן שתוכל לצפות בו. כדי לצפות בסיפור, פשוט היכנסו לפרופיל המשתמש וגלולו מטה לסיפור.

אם אתה עדיין לא יכול לראות את הסיפור, ייתכן שהוא נמחק או מוגדר להיות גלוי רק לאנשים מסוימים. במקרה זה, אין מה לעשות כדי לצפות בסיפור.

סיכום

אם אינך יכול לצפות בסטורי בפייסבוק, יכול להיות שהסיפור נמחק, אינך עוקב אחר המשתמש שפרסם אותו, או שהסיפור אינו גלוי לך. אם אתה עדיין לא יכול לראות את הסיפור, אז אין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לצפות בו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן