דף הבית » כמה שוקל » כמה שוקל עידן אוהיואן?

כמה שוקל עידן אוהיואן?

כמה שוקל עידן אוהיואן?

מבוא

עידן אוהון הוא שחקן, דוגמן ומנחה טלוויזיה ישראלי. הוא ידוע בעיקר בזכות תפקידיו בסדרות הטלוויזיה "פאודה" ו"האופה והיופי", כמו גם בזכות עבודת הדוגמנות שלו עבור מותגים שונים. במאמר זה נסקור כמה שוקל עידן אוהון.

המשקל של עידן אוהון

משקלו של עידן אוהון מוערך בסביבות 80 ק"ג (176 פאונד). זה מבוסס על הגובה שלו, שהוא 1.85 מ' (6 רגל 1 אינץ'). הוא נחשב לאדם שרירי ובכושר, ומשקלו פרופורציונלי לגובהו.

תוכנית התזונה והפעילות הגופנית של עידן אוהון

עידן אוהון מקפיד על תזונה בריאה ותוכנית פעילות גופנית על מנת לשמור על משקלו. הוא אוכל תזונה מאוזנת הכוללת חלבונים רזים, פירות, ירקות ושומנים בריאים. הוא גם מתאמן באופן קבוע, תוך התמקדות באימוני כוח ואימונים.

מסע הירידה במשקל של עידן אוהון

עידן אוהון עבר גם הוא מסע הרזיה, בו איבד 10 ק"ג (22 פאונד). הוא השיג זאת על ידי הקפדה על תוכנית דיאטה ופעילות גופנית, שכללה אכילה בריאה והתעמלות סדירה.

העלייה במשקל של עידן אוהון

גם עידן אוהון עלה במשקל בעבר, כדי להצטייד בתפקידים מסוימים. הוא הצליח לעלות 10 ק"ג (22 פאונד) של מסת שריר בפרק זמן קצר. הוא השיג זאת על ידי הקפדה על תוכנית דיאטה ופעילות גופנית, שכללה אכילת דיאטה עתירת קלוריות והרמת משקלים כבדים.

סיכום

לסיכום, משקלו של עידן אוהון מוערך בסביבות 80 ק"ג (176 פאונד). הוא מקפיד על תוכנית תזונה ופעילות גופנית בריאה על מנת לשמור על משקלו, וגם עבר מסע הרזיה והעלה מסת שריר בעבר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן