דף הבית » איך קוראים » ילדיה של שירי מימון: שמות ועובדות

ילדיה של שירי מימון: שמות ועובדות

ילדיה של שירי מימון: שמות ועובדות

מי זאת שירי מימון?

שירי מימון היא זמרת, שחקנית ומנחת טלוויזיה ישראלית. היא זכתה לתהילה ב-2003 כשהפכה לסגנית האלופה בעונה הראשונה של תחרות הזמר הישראלית כוכב נולד. מאז היא הוציאה כמה אלבומים, שיחקה במחזות זמר והנחתה כמה תוכניות טלוויזיה.

הילדים של שירי מימון

שירי מימון היא אם לשלושה ילדים. ילדה הבכור הוא בת, נועם, שנולדה בשנת 2006. ילדה השני הוא בן יונתן, שנולד בשנת 2008. בתה הצעירה היא בת, טליה, שנולדה ב-2011.

נעם

נועם הוא הילד הבכור של שירי מימון. היא בת 14 ותלמידה בתיכון לאמנויות תלמה ילין בגבעתיים. היא רקדנית נלהבת ולומדת שיעורי ריקוד מגיל חמש.

יונתן

יונתן הוא הילד השני של שירי מימון. הוא בן 12 ותלמיד באותו בית ספר כמו אחותו. הוא שחקן כדורגל נלהב והוא משחק כדורגל מאז שהיה בן חמש.

טליה

טליה היא בתה הצעירה של שירי מימון. היא בת תשע ותלמידה באותו בית ספר כמו אחיה. היא זמרת נלהבת ולומדת שיעורי שירה מגיל חמש.

חיי המשפחה של שירי מימון

שירי מימון נשואה לבעלה עופר נסים. בני הזוג נשואים משנת 2005 ויש להם שלושה ילדים משותפים. שירי ועופר שניהם מעורבים מאוד בחיי ילדיהם והם מקפידים לבלות איתם זמן איכות. שירי ועופר גם פעילים מאוד בקהילה שלהם. הם מעורבים במספר ארגוני צדקה וארגונים ולעתים קרובות הם מארחים אירועים כדי לגייס כסף למטרות שונות.

סיכום

שירי מימון היא זמרת, שחקנית ומנחת טלוויזיה ישראלית. היא אם לשלושה ילדים, נועם, יונתן וטליה. שירי ובעלה עופר נסים מעורבים מאוד בחיי ילדיהם והם גם פעילים בקהילה שלהם, עורכים אירועים לגיוס כספים למטרות שונות. למידע נוסף על שירי מימון ומשפחתה, בקר ביוטיוב או מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן