דף הבית » איך קוראים » הילדים של קים קרדשיאן: שמות ועובדות

הילדים של קים קרדשיאן: שמות ועובדות

הילדים של קים קרדשיאן: שמות ועובדות

הילדים של קים קרדשיאן

קים קרדשיאן וקניה ווסט הם הורים גאים לארבעה ילדים: נורת', סיינט, שיקגו ותזמור ווסט. בני הזוג קיבלו את ילדם הראשון, נורת', ב-2013, ואחריו סיינט ב-2015, שיקגו ב-2018 ותזמור ב-2019. קים וקניה היו פתוחים בנוגע למסע ההורות שלהם, ושיתפו תמונות וסרטונים של ילדיהם ברשתות החברתיות. הנה מבט מקרוב על משפחת ווסט ועל שמות ילדיה של קים קרדשיאן.

צפון מערב

נורת' ווסט הוא הילד הבכור של קים וקניה. היא נולדה ב-15 ביוני 2013 וכיום היא בת 7. נורת' נראית לעתים קרובות בפוסטים של הוריה ברשתות החברתיות, והיא אפילו הופיעה בכמה מקמפיינים לאופנה של אמה.

סנט ווסט

סנט ווסט הוא הילד השני של בני הזוג. הוא נולד ב-5 בדצמבר 2015 וכיום הוא בן 5. סיינט נראה לעתים קרובות בפוסטים של הוריו ברשתות החברתיות, והוא אפילו הופיע בכמה מקמפיינים לאופנה של אמו.

שיקגו מערב

שיקגו ווסט הוא הילד השלישי של בני הזוג. היא נולדה ב-15 בינואר 2018 וכיום היא בת 3. שיקגו נראית לעתים קרובות בפוסטים של הוריה ברשתות החברתיות, והיא אפילו הופיעה בכמה מקמפיינים לאופנה של אמה.

מזמור מערב

מזמור ווסט הוא הילד הרביעי והצעיר של בני הזוג. הוא נולד ב-9 במאי 2019, וכעת הוא בן שנה. מזמור נראה לעתים קרובות בפוסטים של הוריו ברשתות החברתיות, והוא אף הופיע בכמה מקמפיינים לאופנה של אמו. קים קרדשיאן וקניה ווסט היו פתוחים לגבי מסע ההורות שלהם, ושיתפו תמונות וסרטונים של ילדיהם ברשתות החברתיות. הם גם היו קולניים לגבי חשיבות המשפחה והנאות שבהורות. בני הזוג גם היו קולניים לגבי חשיבות החינוך ודאגו שילדיהם יקבלו את החינוך הטוב ביותר שאפשר. נורת', סיינט, שיקגו ומזמור כולם רשומים לבית ספר פרטי ומקבלים השכלה מהשורה הראשונה. קים וקניה גם היו קולניים לגבי החשיבות של להחזיר. בני הזוג תרמו לארגוני צדקה וארגונים שונים, והם גם התבטאו בחשיבות התמיכה בתנועת Black Lives Matter. קים קרדשיאן וקניה ווסט היו פתוחים בנוגע למסע ההורות שלהם, והם אמרו בקול על חשיבות המשפחה והנאות שבהורות. הם גם היו קולניים לגבי חשיבות החינוך והנתינה בחזרה, והם דאגו שילדיהם יקבלו את החינוך הטוב ביותר שאפשר ותומכים בתנועת Black Lives Matter. קים קרדשיאן וקניה ווסט הם הורים גאים לארבעה ילדים: נורת', סיינט, שיקגו ותזמור ווסט. בני הזוג היו פתוחים בנוגע למסע ההורות שלהם, והם היו קולניים לגבי חשיבות המשפחה והנאות שבהורות. הם גם היו קולניים לגבי חשיבות החינוך והנתינה בחזרה, והם דאגו שילדיהם יקבלו את החינוך הטוב ביותר שאפשר ותומכים בתנועת Black Lives Matter.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן