דף הבית » האם חייב » האם המעסיק חייב לשלם עבור הפסקה?

האם המעסיק חייב לשלם עבור הפסקה?

האם המעסיק חייב לשלם עבור הפסקה?

מה זה הפסקה?

הפסקה היא פרק זמן במהלך יום עבודה שבו מותר לעובד לנוח. הפסקות הן בדרך כלל ללא תשלום, אם כי מעסיקים מסוימים עשויים לבחור לשלם עבורן. הפסקות יכולות לנוע בין מספר דקות לשעה או יותר, בהתאם למדיניות המעסיק.

האם מעסיקים חייבים לספק הפסקות?

בארצות הברית, מעסיקים אינם נדרשים לספק הפסקות לעובדיהם. עם זאת, ישנם כמה חריגים לכלל זה. לדוגמה, חוק תקני העבודה ההוגנים (FLSA) מחייב מעסיקים לספק הפסקות לקטינים מתחת לגיל 18.

האם מעסיקים צריכים לשלם עבור הפסקות?

ה-FLSA אינו מחייב מעסיקים לשלם עבור הפסקות. עם זאת, בחלק מהמדינות יש חוקים המחייבים מעסיקים לשלם עבור הפסקות. במדינות אלה, מעסיקים חייבים לשלם לעובדים עבור כל הפסקה שנמשכת יותר מ-20 דקות. בנוסף, מעסיקים חייבים לשלם עבור הפסקות קצרות מ-20 דקות אם העובד לא משוחרר לחלוטין מתפקידו במהלך ההפסקה.

האם יש חוקים אחרים לגבי הפסקות?

בנוסף ל-FLSA, בחלק מהמדינות יש חוקים המחייבים מעסיקים לספק הפסקות ארוחות. הפסקות ארוחות אלו נמשכות בדרך כלל 30 דקות או יותר ויש לשלם. בנוסף, בחלק מהמדינות יש חוקים המחייבים מעסיקים לספק הפסקות מנוחה. הפסקות מנוחה אלו נמשכות בדרך כלל 10 דקות או פחות ויש לשלם.

מה קורה אם מעסיק לא מספק הפסקות?

אם מעסיק אינו מספק הפסקות, ייתכן שהן מפרות את החוקים המדינתיים או הפדרליים. עובדים אשר חשים כי המעסיק אינו מספק להם את ההפסקות הנדרשות רשאים להגיש תלונה למשרד העבודה או להגיש תביעה נגד מעסיקם.

האם עובדים יכולים לקחת הפסקות מתי שהם רוצים?

לא, עובדים לא יכולים לקחת הפסקות מתי שהם רוצים. למעסיקים הזכות לקבוע כללים וכללים לגבי מתי וכמה זמן ניתן לעשות הפסקות. עובדים חייבים לציית לכללים אלה או להסתכן בהליכים משמעתיים.

מה צריכים מעסיקים לעשות אם הם רוצים לספק הפסקות?

אם מעסיקים רוצים לספק הפסקות, עליהם ליצור מדיניות שמתווה את הכללים והתקנות לגבי הפסקות. מדיניות זו צריכה לכלול מידע על מתי וכמה זמן ניתן לקחת הפסקות, כמו גם כל מידע רלוונטי אחר. מעסיקים צריכים גם לוודא שהעובדים שלהם מודעים למדיניות.

סיכום

מעסיקים אינם נדרשים לספק או לשלם עבור הפסקות, אך במדינות מסוימות יש חוקים המחייבים מעסיקים לעשות זאת. מעסיקים צריכים ליצור מדיניות שמתווה את הכללים והתקנות לגבי הפסקות, ולוודא שהעובדים שלהם מודעים למדיניות. למידע נוסף, צפה בסרטון זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן