דף הבית » האם חייב » האם אורתודנט חייב לתת לי את התמונות?

האם אורתודנט חייב לתת לי את התמונות?

האם אורתודנט חייב לתת לי את התמונות?

מהן תמונות אורתודונטיות?

תמונות יישור שיניים הן תמונות שצולמו של השיניים והפנים שלך כדי לעזור לאורתודנט שלך לאבחן ולתכנן את הטיפול שלך. הם יכולים לכלול תמונות תוך-אורליות, תמונות חוץ-אורליות וקרני רנטגן פנורמיות. תמונות תוך-אורליות נלקחות בתוך הפה ומראות את פרטי השיניים והחניכיים. תמונות חיצוניות נלקחות מחוץ לפה ומראות את צורת הפנים, הלסת והשיניים. צילומי רנטגן פנורמיים מראים את מיקום השיניים, הלסת ועצמות הפנים האחרות.

האם אני צריך תמונות אורתודונטיות?

האורתודנט שלך יצטרך לצלם תמונות יישור שיניים על מנת לאבחן ולתכנן את הטיפול שלך. תמונות אלו חיוניות לתהליך האורתודונטי, מכיוון שהן מספקות לאורתודנט שלך מבט מפורט על השיניים והפנים שלך. ללא התמונות הללו, יהיה קשה לאורתודנט שלך לאבחן ולתכנן במדויק את הטיפול שלך.

האם צילומים אורתודונטיים כואבים?

לא, צילומי יישור שיניים אינם כואבים. האורתודנט שלך ישתמש במצלמה מיוחדת כדי לצלם את התמונות, ולא תרגיש אי נוחות. המצלמה נועדה להיות נוחה ולא פולשנית.

האם אני צריך לשלם עבור תמונות אורתודונטיות?

ברוב המקרים, האורתודנט שלך לא יגבה ממך תשלום עבור התמונות. עם זאת, חלק מהאורתודנטים עשויים לגבות תשלום עבור התמונות, ולכן עדיף לבדוק עם האורתודנט לפני התור.

האם אני יכול לשמור את התמונות?

ברוב המקרים, האורתודנט שלך לא ייתן לך את התמונות. התמונות משמשות לאבחון ולתכנון הטיפול שלך, והן נשמרות במשרד האורתודנט שלך. עם זאת, ייתכן שחלק מהאורתודנטים יהיו מוכנים לספק לך עותקים של התמונות.

האם אני יכול לצלם תמונות משלי?

לא מומלץ לצלם תמונות משלך. צילומי יישור שיניים צריכים להיעשות במצלמה מיוחדת, ולרופא האורתודנט שלכם יהיה הציוד הדרוש לצילום. צילום תמונות משלך עשוי שלא לספק לאורתודנט שלך את המידע הדרוש כדי לאבחן ולתכנן את הטיפול שלך.

סיכום

צילומי יישור שיניים חיוניים לתהליך האורתודונטי. האורתודנט שלך יצטרך לצלם תמונות יישור שיניים על מנת לאבחן ולתכנן את הטיפול שלך. ברוב המקרים, האורתודנט שלך לא יגבה ממך תשלום עבור התמונות, והוא לא ייתן לך את התמונות. לא מומלץ לצלם תמונות משלכם, שכן לאורתודנט שלכם יהיה הציוד הדרוש לצילום.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן