דף הבית » איך קוראים » בנה של שירי מימון השני: מי הוא?

בנה של שירי מימון השני: מי הוא?

בנה של שירי מימון השני: מי הוא?

מי זאת שירי מימון השנייה?

שירי מימון השני היא זמרת, פזמונאית ואישת טלוויזיה ישראלית. היא זכתה לתהילה בתחילת שנות ה-2000 כמתמודדת בגרסה הישראלית של תחרות הזמר הריאליטי Pop Idol. היא הפכה לאחת הזמרות הישראליות המצליחות בכל הזמנים, עם מספר סינגלים ואלבומים מספר 1. היא גם הופיעה במספר תוכניות טלוויזיה, כולל הגרסה הישראלית של "רוקדים עם כוכבים".

מה שמו של בנה של שירי מימון השני?

שירי מימון השני היא אם גאה לשני בנים, ששניהם היא חולקת עם בעלה עופר ניסים. לבנה הבכור קוראים נועם ולבן הקטן קוראים יוני. שני הבנים פעילים מאוד בסצנת המוזיקה הישראלית, והופיעו בכמה מהקליפים של אמם.

נועם מימון

נועם מימון הוא בנה הבכור של שירי מימון השני. הוא נולד ב-2004 וכיום הוא בן 16. הוא זמר וכותב שירים מוכשר, והופיע בכמה מהקליפים של אמו. הוא גם הופיע איתה על הבמה בקונצרטים ואירועים שונים.

יוני מימון

יוני מימון הוא בנה הצעיר של שירי מימון השני. הוא נולד בשנת 2007, וכיום הוא בן 13. הוא גם זמר וכותב שירים מוכשר, והופיע בכמה מהקליפים של אמו. הוא גם הופיע איתה על הבמה בקונצרטים ואירועים שונים.

דעה אישית

ככותבת בלוג היה לי העונג לראות את בניה של שירי מימון השני גדלים בציבור. זה באמת מעורר השראה לראות כמה הם מוכשרים ומונעים, ואיך הם אימצו את תעשיית המוזיקה. אני בטוח שהם ימשיכו לגרום לאמא שלהם להיות גאה עוד שנים רבות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן