דף הבית » איך קוראים » איך קוראים לילדים של מסי?

איך קוראים לילדים של מסי?

איך קוראים לילדים של מסי?

הילדים של ליונל מסי

ליונל מסי, שחקן הכדורגל בעל השם העולמי, הוא אב גאה לשלושה ילדים. בנו הבכור, טיאגו, נולד ב-2012, אחריו מטאו ב-2015 וצ'ירו ב-2018. מסי ואשתו, אנטונלה רוקוזו, נשואים מאז 2017. הילדים של מסי נקראים כולם על שם דמויות מפורסמות בתרבות הספרדית. טיאגו נקרא על שמו של הזמר הספרדי האגדי, טיאגו דה מלו. מטאו נקרא על שם הקדוש הספרדי, סן מטאו. וסירו נקרא על שמו של המלחין האיטלקי, Ciro Dammicco. ילדיו של מסי הופיעו בכמה מהפוסטים שלו באינסטגרם, והם נראו גם בחלק ממשחקי הכדורגל שלו. טיאגו ומאטאו אפילו נצפו משחקים עם מסי על המגרש.

טיאגו מסי

טיאגו מסי הוא הבכור מבין ילדיו של מסי. הוא נולד ב-2 בנובמבר 2012 וכיום הוא בן 8. טיאגו הוא מעריץ גדול של קבוצת הכדורגל של אביו, FC ברצלונה, ולעתים קרובות הוא מלווה את מסי למשחקים שלו. תיאגו הוא גם שחקן כדורגל נלהב בעצמו, והוא נצפה משחק עם מסי על המגרש. הוא גם מעריץ גדול של נבחרת ספרד, והוא נראה מעודד אותם במהלך המשחקים שלהם.

מתאו מסי

מטאו מסי הוא הילד האמצעי של ילדיו של מסי. הוא נולד ב-11 בספטמבר 2015 וכיום הוא בן 5. מטאו הוא מעריץ גדול של קבוצת הכדורגל של אביו, FC ברצלונה, ולעתים קרובות הוא מלווה את מסי למשחקים שלו. מטאו הוא גם שחקן כדורגל נלהב בעצמו, והוא נצפה משחק עם מסי על המגרש. הוא גם מעריץ גדול של נבחרת ספרד, והוא נראה מעודד אותם במהלך המשחקים שלהם.

סירו מסי

צ'ירו מסי הוא הצעיר מבין ילדיו של מסי. הוא נולד ב-10 במרץ 2018 וכיום הוא בן שנתיים. צ'ירו הוא מעריץ גדול של קבוצת הכדורגל של אביו, FC ברצלונה, ולעתים קרובות הוא מלווה את מסי למשחקים שלו. סירו הוא גם שחקן כדורגל נלהב בעצמו, והוא נצפה משחק עם מסי על המגרש. הוא גם מעריץ גדול של נבחרת ספרד, והוא נראה מעודד אותם במהלך המשחקים שלהם.

עובדות מעניינות על ילדיו של מסי

  • טיאגו, מטאו וצ'ירו נקראים כולם על שם דמויות מפורסמות בתרבות הספרדית.
  • טיאגו, מטאו וצ'ירו כולם נראו משחקים עם מסי על המגרש.
  • טיאגו, מטאו וצ'ירו כולם מעריצים גדולים של נבחרת ספרד.
  • טיאגו, מטאו וסירו כולם הופיעו בכמה מהפוסטים של מסי באינסטגרם.

הילדים של מסי הם חלק גדול מחייו, והוא מרבה לפרסם תמונות שלהם באינסטגרם שלו. הוא אבא גאה, והוא אוהב לבלות עם ילדיו. הילדים של מסי כולם שחקני כדורגל מוכשרים מאוד, והם בטוח ילכו בדרכו של אביהם. הם כבר עושים לעצמם שם בעולם הכדורגל, והם בטוח יהיו כוכבים בעתיד.

שאלות ותשובות

מה הגילאים של הילדים של מסי?

בנו הבכור של מסי, טיאגו, בן 8, בנו האמצעי, מטאו, בן 5, ובנו הצעיר, צ'ירו, בן שנתיים.

הילדים של מסי משחקים כדורגל?

כן, הילדים של מסי כולם שחקני כדורגל מושבעים. הם נראו משחקים עם מסי על המגרש, וכולם אוהדים גדולים של נבחרת ספרד.

האם הילדים של מסי מופיעים בפוסטים שלו באינסטגרם?

כן, הילדים של מסי הופיעו בכמה מהפוסטים שלו באינסטגרם. לעתים קרובות הוא מפרסם תמונות שלהם באינסטגרם שלו, והן נראו גם בחלק ממשחקי הכדורגל שלו.

מה שמות הילדים של מסי?

לבנו הבכור של מסי קוראים תיאגו, לבנו האמצעי קוראים מטאו, ולבנו הצעיר קוראים צ'ירו. כל שמותיהם בהשראת דמויות מפורסמות בתרבות הספרדית.

סיכום

ליונל מסי הוא אב גאה לשלושה ילדים: טיאגו, מטאו וסירו. כל שמותיהם בהשראת דמויות מפורסמות בתרבות הספרדית. טיאגו בן 8, מטאו בן 5 וסירו בן שנתיים. הילדים של מסי כולם שחקני כדורגל מושבעים, והם נראו משחקים עם מסי על המגרש. הם גם מעריצים גדולים של נבחרת ספרד, והם הופיעו בכמה מהפוסטים של מסי באינסטגרם. הילדים של מסי הם חלק גדול מחייו, והוא אוהב לבלות איתם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן