דף הבית » איך קוראים » איך קוראים לילדים של אלמוג בוזגלו?

איך קוראים לילדים של אלמוג בוזגלו?

איך קוראים לילדים של אלמוג בוזגלו?

מי זה אלמוג בוזגלו?

אלמוג בוזגלו הוא יזם ואייל עסקים ישראלי שעשה לעצמו שם בעולם העסקים. הוא המייסד והמנכ"ל של קבוצת בוזגלו, קונגלומרט רב לאומי עם אינטרסים בנדל"ן, טכנולוגיה ופיננסים. הוא גם יו"ר הדירקטוריון של הבורסה לניירות ערך בתל אביב. אלמוג הוא דמות מוערכת מאוד בקהילת העסקים הישראלית והוצגה במגזין "פורבס" כאחד מבכירי היזמים בארץ.

מהו הרקע המשפחתי של אלמוג בוזגלו?

אלמוג בוזגלו נולד בתל אביב, ישראל בשנת 1967. הוא בנו של איש עסקים מצליח ונכדו של רב בולט. אלמוג נשוי לאשתו יעל ולהם שלושה ילדים משותפים. אלמוג ויעל שניהם חברים פעילים בקהילה היהודית ומעורבים בפעולות פילנתרופיות שונות.

איך קוראים לילדים של אלמוג בוזגלו?

לאלמוג בוזגלו ולאשתו יעל שלושה ילדים משותפים. לבנם הבכור קוראים יאיר, שלומד כיום באוניברסיטת תל אביב. לבנם השני קוראים אורן, הלומד כיום בטכניון. לבתם הצעירה קוראים נועה, שלומדת כיום בתיכון.

במה מתעניינים הילדים של אלמוג בוזגלו?

יאיר, בנם הבכור של אלמוג ויעל, מתעניין בעסקים ובפיננסים. כיום הוא לומד באוניברסיטת תל אביב ומתכנן להמשיך בקריירה במגזר הפיננסי. אורן, הבן השני, מתעניין בטכנולוגיה והנדסה. כיום הוא לומד בטכניון המכון הטכנולוגי ומתכנן להמשיך בקריירה בתעשיית הטכנולוגיה. נועה, הבת הצעירה, מתעניינת באומנויות וכיום לומדת בתיכון.

מהם גילאי הילדים של אלמוג בוזגלו?

יאיר, בנם הבכור של אלמוג ויעל, בן 21. אורן, הבן השני, בן 19. נועה, הבת הצעירה, בת 16.

שאלות ותשובות

ש: מה המקצוע של אלמוג בוזגלו?

ת: אלמוג בוזגלו הוא יזם ואייל עסקים ישראלי, המייסד והמנכ"ל של קבוצת בוזגלו, קונגלומרט רב לאומי עם תחומי נדל"ן, טכנולוגיה ופיננסים. הוא גם יו"ר הדירקטוריון של הבורסה לניירות ערך בתל אביב.

ש: מה שמות הילדים של אלמוג בוזגלו?

ת: לאלמוג בוזגלו ולאשתו יעל שלושה ילדים משותפים. לבנם הבכור קוראים יאיר, לבנם השני קוראים אורן ולבת הצעירה קוראים נועה.

ש: מה הגילאים של הילדים של אלמוג בוזגלו?

ת: יאיר, בנם הבכור של אלמוג ויעל, בן 21. אורן, הבן השני, בן 19. נועה, הבת הצעירה, בת 16.

ש: במה מתעניינים הילדים של אלמוג בוזגלו?

ת: יאיר, בנם הבכור של אלמוג ויעל, מתעניין בעסקים ובפיננסים. אורן, הבן השני, מתעניין בטכנולוגיה והנדסה. נועה, הבת הצעירה, מתעניינת באומנויות.

סיכום

אלמוג בוזגלו הוא יזם ואייל עסקים ישראלי, המייסד והמנכ"ל של קבוצת בוזגלו. הוא נשוי לאשתו יעל ולהם שלושה ילדים משותפים. לבנם הבכור קוראים יאיר, לבנם השני קוראים אורן ולבת הצעירה קוראים נועה. יאיר בן 21, אורן בן 19 ונועה בת 16. יאיר מתעניין בעסקים ובפיננסים, אורן מתעניין בטכנולוגיה והנדסה ונועה מתעניינת באומנויות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן