דף הבית » איך קוראים » איך קוראים לילדה של בר רפאלי?

איך קוראים לילדה של בר רפאלי?

איך קוראים לילדה של בר רפאלי?

מי זאת בר רפאלי?

בר רפאלי היא דוגמנית, מנחת טלוויזיה, שחקנית ואשת עסקים ישראלית. היא נולדה ב-4 ביוני 1985 בהוד השרון, ישראל. היא ידועה בעיקר בזכות עבודת הדוגמנות שלה ובהיותה דוגמנית השער של גיליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד משנת 2009. היא גם הופיעה בקמפיינים של מותגים גדולים כמו Escada, Ralph Lauren ו-Gap.

הבת של בר רפאלי

בר רפאלי ובעלה עדי עזרא קיבלו את ילדם הראשון, בת בשם ליב, באוגוסט 2016. ליב היא בתה היחידה של בר רפאלי.

השוואה מהירה

שֵׁם תאריך לידה
בר רפאלי 4 ביוני 1985
ליב רפאלי אוגוסט 2016

הקריירה של בר רפאלי

בר רפאלי החלה את קריירת הדוגמנות שלה בגיל שמונה חודשים, כשהוצגה בפרסומת של חברת מוצרי תינוקות. היא המשיכה והפכה לאחת הדוגמניות המצליחות בישראל, והופיעה בקמפיינים של מותגים גדולים כמו קסטרו, פילפל ורנואר. ב-2005 היא הפכה לדוגמנית הישראלית הראשונה שהופיעה בגיליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד. מאז היא הופיעה במגזין מספר פעמים, כולל על שער גיליון 2009.

החיים האישיים של בר רפאלי

בר רפאלי הייתה נשואה פעמיים. היא הייתה נשואה לראשונה לאריק וינשטיין בשנים 2003-2005. לאחר מכן נישאה לעדי עזרא בשנת 2015. בני הזוג קיבלו את ילדם הראשון, בת בשם ליב, באוגוסט 2016. בר רפאלי היא גם פילנתרופית פעילה. היא דוברת של ארגון הצדקה הישראלי "לתת", המספק מזון וחפצים חיוניים נוספים לנזקקים. היא גם דוברת של ארגון החסד הישראלי לקט ישראל, המספק מזון לנזקקים.

סיכום

בר רפאלי היא דוגמנית, מנחת טלוויזיה, שחקנית ואשת עסקים ישראלית. היא ידועה בעיקר בזכות עבודת הדוגמנות שלה ובהיותה דוגמנית השער של גיליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד משנת 2009. היא גם הופיעה בקמפיינים של מותגים גדולים כמו Escada, Ralph Lauren ו-Gap. היא נשואה לעדי עזרא ולזוג בת אחת, ליב. בר רפאלי היא גם פילנתרופית פעילה ודוברת ארגוני הצדקה הישראלים "לתת" ולקט ישראל. למידע נוסף על בר רפאלי, בדוק את החיפוש הזה ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן