דף הבית » איך קוראים » איך קוראים לחתול עם ערבוב צבעים?

איך קוראים לחתול עם ערבוב צבעים?

איך קוראים לחתול עם ערבוב צבעים?

איך קוראים לחתול עם ערבוב צבעים?

חתולים מגיעים במגוון צבעים ודוגמאות, ולחלק מהחתולים יש שילוב ייחודי של צבעים שיוצר שילוב יפהפה. אם אי פעם ראית חתול עם שילוב של צבעים, אולי תהיתם איך אתם קוראים חתול עם ערבוב צבעים. התשובה תלויה בסוג של ערבוב הצבעים שיש לחתול. ישנם מספר שמות שונים לחתולים עם ערבוב צבעים, כולל קליקו, שריון צב וטאבי טלאים. הנה מבט מקרוב על כל אחד מסוגי החתולים האלה ומה שאתה מכנה חתול עם ערבוב צבעים.

קליקו

חתול קליקו הוא חתול עם תערובת של פרווה לבנה, שחורה וכתום. הפרווה הלבנה היא בדרך כלל הבולטת ביותר, כאשר הפרווה השחורה והכתומה מעורבבות פנימה. חתולי קליקו הם בדרך כלל נקבות, שכן הגן לפרווה הכתומה ממוקם על כרומוזום X.

שריון צב

חתול צב הוא חתול עם תערובת של פרווה שחורה וכתומה. הפרווה השחורה היא בדרך כלל הבולטת ביותר, כאשר הפרווה הכתומה מעורבת בתוכה. חתולי צב יכולים להיות זכר או נקבה, שכן הגן לפרווה הכתומה ממוקם בשני כרומוזומי X ו-Y.

טאבי מתוקתק

חתול טאבי טלאי הוא חתול עם תערובת של פרווה שחורה, כתומה ואפורה. הפרווה האפורה היא בדרך כלל הבולטת ביותר, כאשר הפרווה השחורה והכתומה מעורבבות פנימה. חתולים עם טאבי טלאים יכולים להיות זכר או נקבה, שכן הגן לפרווה הכתומה ממוקם בשני כרומוזומי X ו-Y.

שמות אחרים לחתולים עם ערבוב צבעים

בנוסף לקליקו, שריון צב וטובי טלאים, ישנם מספר שמות נוספים לחתולים עם ערבוב צבעים. אלו כוללים:

  • טריקולור
  • טורטי
  • צב ולבן
  • קליקו ולבן
  • טאבי ולבן עם טלאים
  • צב טאבי
  • קאליקו טאבי

לא משנה איך קוראים לחתול עם ערבוב צבעים, כולם יפים וייחודיים. אם אתם מחפשים חיית מחמד חדשה, שקול לאמץ את אחד מהחתולים הללו ולתת להם בית אוהב. לסיכום, חתולים עם ערבוב צבעים מגיעים במגוון צבעים ודוגמאות, ויש להם כמה שמות שונים. חתולי קליקו הם חתולים עם תערובת של פרווה לבנה, שחורה וכתום, בעוד שחתולי שריון צב הם חתולים עם תערובת של פרווה שחורה וכתומה. חתולי טאבי טלאים הם חתולים עם תערובת של פרווה שחורה, כתומה ואפורה. ישנם גם מספר שמות נוספים לחתולים עם ערבוב צבעים, כולל טריקולור, צב, צב ולבן, קליקו ולבן, טאבי טלאי ולבן, צב טאבי וקליקו טאבי.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן