דף הבית » איך קוראים » איך קוראים לחניון ליד הקריה?

איך קוראים לחניון ליד הקריה?

איך קוראים לחניון ליד הקריה?

איך קוראים לחניון ליד הקריה?

הקריה הוא מתחם גדול הממוקם בתל אביב, ישראל. הוא ביתם של מגוון משרדי ממשלה, ביניהם משרד ראש הממשלה, משרד הביטחון וצבא ההגנה לישראל. במתחם נמצאים גם מגוון מוסדות תרבות וחינוך, כמו מוזיאון תל אביב לאמנות ואוניברסיטת תל אביב. הקריה מוקפת בחניון גדול, המשמש את מבקרי ועובדי המתחם. החניון מנוהל על ידי עיריית תל אביב ופתוח לקהל הרחב. הוא ממוקם בפינת דרך מנחם בגין ודרך יצחק רבין, ונגיש בקלות ברכב או בתחבורה ציבורית.

מיקום החניון

החניון ממוקם בפינת דרך מנחם בגין ודרך יצחק רבין במרחק דקות ספורות מהקריה. הוא נגיש בקלות ברכב או בתחבורה ציבורית, והוא פתוח 24 שעות ביממה. המגרש מחולק לשני חלקים: אחד למבקרים ואחד לעובדים.

תכונות של מגרש החניה

החניון מצויד במגוון תכונות כדי להקל על המבקרים והעובדים להחנות את רכבם. יש בו מספר רב של מקומות חניה, כמו גם מגוון אפשרויות תשלום. במגרש יש גם מאבטח תורן כל הזמן, והוא מפוקח על ידי מצלמות במעגל סגור.

איך מגיעים לחניון

החניון נגיש בקלות ברכב או בתחבורה ציבורית. המבקרים יכולים לקחת את האוטובוס או הרכבת לקריה, ולאחר מכן ללכת ברגל לחניון. לחלופין, המבקרים יכולים לקחת מונית או שירות שיתוף נסיעות למגרש.

סיכום

החניון ליד הקריה הוא מקום נוח ומאובטח להחנות את הרכב. הוא מנוהל על ידי עיריית תל אביב ופתוח 24 שעות ביממה. המגרש מחולק לשני חלקים, אחד למבקרים ואחד לעובדים, ומצויד במגוון תכונות כדי להקל על המבקרים והעובדים להחנות את רכבם. למידע נוסף, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן