דף הבית » איך קוראים » איך קוראים לחיה שדומה לחתול?

איך קוראים לחיה שדומה לחתול?

איך קוראים לחיה שדומה לחתול?

מהי חיה דמוית חתול?

ראיתם פעם חיה שנראית כמו חתול, אבל היא לא ממש חתולה? יתכן שראית אחת מהחיות הרבות דמויות החתול שקיימות בעולם. מחתול הבר ועד לחתול הבנגלי, ישנם בעלי חיים רבים הדומים לחתולים בצורה כלשהי. במאמר זה, נסקור כמה מהחיות הפופולריות ביותר דמויות חתולים ונדון בדמיון ובהבדלים ביניהם.

חתול הבר

חתול הבר הוא זן של חתול בר קטן שמקורו באירופה, במזרח התיכון ובחלקים מאפריקה. זהו האב הקדמון של חתול הבית והוא זן חתולי הבר הנפוץ ביותר בעולם. חתולי בר הם בדרך כלל בערך באותו גודל של חתול בית, אבל יש להם רגליים ארוכות יותר וגוף שרירי יותר. יש להם גם דפוס ייחודי של פסים וכתמים על הפרווה.

התנהגות

חתולי בר הם בעלי חיים בודדים והם פעילים בדרך כלל בלילה. הם ציידים מיומנים וניזונים בעיקר מיונקים קטנים, ציפורים וזוחלים. ידוע שהם אוכלים גם פירות וירקות. אוכלוסיות חתולי הבר הולכות ופוחתות עקב אובדן בתי גידול וציד.

החתול הבנגלי

החתול הבנגלי הוא גזע היברידי של חתול בית שנוצר על ידי הצלבה של חתול בית עם חתול נמר אסייתי. הגזע פותח בשנות ה-70 וכיום הוא אחד הגזעים הפופולריים ביותר של חתולי בית. לחתולי בנגל יש פרווה מוכתמת או משישית, והם בדרך כלל גדולים יותר מחתול בית.

התנהגות

חתולי בנגל הם בעלי חיים פעילים ואינטליגנטים. ידוע שהם מאוד חברתיים ונהנים לשחק עם בעליהם. הם גם ידועים כקוליים מאוד וניתן לאמן אותם לעשות טריקים. חתולים בנגלים ידועים גם כפעילים מאוד וניתן ללמד אותם ללכת ברצועה.

השוואה מהירה

בעל חיים גודל מעיל התנהגות
חֲתוּל הַבָּר אותו גודל כמו חתול בית פסים וכתמים בודד, פעיל בלילה, צייד מיומן
חתול בנגל גדול יותר מחתול בית מנוקד או משויש פעיל, אינטליגנטי, חברתי, קולי, ניתן לאמן

לסיכום, ישנם בעלי חיים רבים הדומים לחתולים בצורה כלשהי. חתול הבר הוא האב הקדמון של חתול הבית והוא זן חתול הבר הנפוץ ביותר בעולם. החתול הבנגלי הוא גזע היברידי של חתול בית שנוצר על ידי הצלבה של חתול בית עם חתול נמר אסייתי. לשני החיות הללו יש מעילים והתנהגויות ייחודיות שהופכות אותם לייחודיים. אם אתם מחפשים חיה שנראית כמו חתול, אולי כדאי שתשקול אחד משני המינים הללו. למידע נוסף על בעלי חיים אלה, עיין בסרטון YouTube זה . לא משנה באיזו חיה דמוית חתול תבחרו, תהיו בטוחים שתהיה לכם חיית מחמד ייחודית ומעניינת. עם המעילים וההתנהגויות הייחודיות שלהם, בעלי חיים אלה בטוח יביאו שמחה ובידור לביתכם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן