דף הבית » איך קוראים » איך קוראים לדמויות פלאשדאנס?

איך קוראים לדמויות פלאשדאנס?

איך קוראים לדמויות פלאשדאנס?

מבוא

פלאשדאנס הוא סרט דרמה רומנטית אמריקאי משנת 1983 בבימויו של אדריאן לין. מככבת בו ג'ניפר בילס בתור אלכס אוונס, רתכת מפעל פלדה בפיטסבורג שעובדת גם כרקדנית אקזוטית. בסרט מופיעים גם מייקל נורי, ליליה סקאלה ולי וינג. הסרט זכה להצלחה קופתית והיה מועמד למספר פרסי אוסקר, כולל הסרט הטוב ביותר.

הדמויות של פלאשדאנס

הדמות הראשית של פלאשדאנס היא אלכס אוונס, בגילומה של ג'ניפר בילס. אלכס היא אישה צעירה שעובדת כרתכת ביום ורקדנית אקזוטית בלילה. היא חולמת להיות רקדנית מקצועית ונרשמת לבית ספר יוקרתי לריקוד. מייקל נורי מגלם את ניק הארלי, איש עסקים עשיר שמתאהב באלכס. הוא עוזר לה להגשים את חלומה להיות רקדנית מקצועית. ליליה סקאלה מגלמת את האנה לונג, הבעלים של בית הספר לריקוד שאליו נרשם אלכס. היא מורה קפדנית אך תומכת שעוזרת לאלכס לממש את הפוטנציאל שלה. לי וינג מגלם את ג'ימי, הבעלים של הבר שבו עובד אלכס כרקדן אקזוטי. הוא גבר גס רוח אבל בסופו של דבר טוב לב שעוזר לאלכס להגשים את חלומותיה.

דמויות אחרות

בסרט מופיעות גם מספר דמויות נוספות, ביניהן:• ג'יני, חברתו הטובה ביותר של אלכס וחברתה הרקדנית, בגילומה של סינתיה רודס.• קיקי, שותפתו לחדר והרקדנית של אלכס, בגילומה של סאני ג'ונסון.• ריצ'י, הבוס של אלכס במפעל הפלדה , בגילומה של קייל טי הפנר.• ג'וני סי, בת זוגו של אלכס, בגילומה של קייל טי הפנר.• גלוריה, המורה של אלכס לריקוד, בגילומה של בלינדה באואר.• חברתו של ג'וני סי, בגילומה של סינתיה גיב.• השופטים בתחרות הריקוד, בגילומם של לינדה בלייר, רוברט פרוסקי וג'ון לית'גו.

השוואה מהירה

אופי שחקן שחקנית
אלכס אוונס ג'ניפר בילס
ניק הארלי מייקל נורי
האנה לונג ליליה סקאלה
ג'ימי לי וינג
ג'יני סינתיה רודס
קיקי סאני ג'ונסון
ריצ'י קייל טי הפנר
ג'וני סי. קייל טי הפנר
גלוריה בלינדה באואר
החברה של ג'וני סי סינתיה גיב
שופטים לינדה בלייר, רוברט פרוסקי, ג'ון ליתגו

שאלות ותשובות

ש: איך קוראים לבית הספר לריקוד שאליו נרשם אלכס?

ת: בית הספר לריקוד שאליו נרשם אלכס נקרא האקדמיה לריקוד של האנה לונג.

ש: מי מגלמת את ג'יני, החברה הכי טובה של אלכס וחברתה הרקדנית?

ת: את ג'יני מגלמת סינתיה רודס.

ש: מי מגלם את השופטים בתחרות הריקודים?

ת: את השופטים בתחרות הריקוד מגלמים לינדה בלייר, רוברט פרוסקי וג'ון לית'גו.

סיכום

פלאשדאנס הוא סרט קלאסי עם צוות דמויות בלתי נשכח. ג'ניפר בילס מככבת בתור אלכס אוונס, אישה צעירה שעובדת כרתכת במהלך היום ורקדנית אקזוטית בלילה. מייקל נורי מגלם את ניק הארלי, איש עסקים עשיר שמתאהב באלכס. ליליה סקאלה מגלמת את האנה לונג, הבעלים של בית הספר לריקוד שאליו נרשם אלכס. לי וינג מגלם את ג'ימי, הבעלים של הבר שבו עובד אלכס כרקדן אקזוטי. בסרט מופיעות גם מספר דמויות נוספות, ביניהן ג'יני, קיקי, ריצ'י, ג'וני סי, גלוריה, חברתו של ג'וני סי, והשופטים בתחרות הריקודים. פלאשדאנס היא קלאסיקה נצחית שממשיכה ליהנות ממנה על ידי קהל ברחבי העולם. הדמויות של פלאשדאנס יישארו בליבנו ובמוחנו לשנים הבאות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן