דף הבית » איך קוראים » איך קוראים לבתם של חן אמסלם ומאור זגורי?

איך קוראים לבתם של חן אמסלם ומאור זגורי?

איך קוראים לבתם של חן אמסלם ומאור זגורי?

מי זה חן אמסלם ומאור זגורי?

חן אמסלם ומאור זגורי הם זוג נשוי מישראל. חן היא אשת עסקים מצליחה ומאור הוא שף בעל שם. יחד הם יצרו משפחה יפה, כולל בתם, ששמה נועה.

נועה אמסלם-זגורי: סקירה קצרה

נועה אמסלם-זגורי היא בתם של חן אמסלם ומאור זגורי. היא נולדה בישראל בשנת 2018 וכיום בת שנתיים. נועה היא ילדה מבריקה ומבעבעת שאוהבת לחקור וללמוד דברים חדשים. היא פעוטה מאוד פעילה וסקרנית שאוהבת לשחק ולתקשר עם הוריה ואחיה. נעה היא ילדה מאוד חברתית שאוהבת להתיידד ולשחק עם ילדים אחרים. היא גם מאוד יצירתית ואוהבת לצייר ולצייר. נועה היא בת מאוד אוהבת ודואגת שאוהבת לבלות עם משפחתה.

נועה אמסלם-זגורי: חינוך ואינטרסים

נועה לומדת כיום בגן ילדים בישראל. היא אוהבת ללמוד ומאוד להוטה לחקור דברים חדשים. נועה מתעניינת מאוד במוזיקה ואוהבת לשיר ולרקוד. היא גם אוהבת לשחק עם הצעצועים שלה ואוהבת לשחק בחוץ. נועה גם מאוד מתעניינת בבעלי חיים ואוהבת לראות תוכניות חיות בטלוויזיה. היא אוהבת ללכת לגן החיות ואוהבת ללמוד על בעלי חיים שונים. נועה גם מאוד מתעניינת באמנות ואוהבת לצייר ולצייר.

נועה אמסלם-זגורי: עתיד מזהיר לפנינו

נועה אמסלם-זגורי היא ילדה מבריקה ומבעבעת שאוהבת לחקור וללמוד דברים חדשים. היא פעוטה מאוד פעילה וסקרנית שאוהבת לשחק ולתקשר עם הוריה ואחיה. נועה היא ילדה מאוד חברתית שאוהבת להתיידד ולשחק עם ילדים אחרים. היא גם מאוד יצירתית ואוהבת לצייר ולצייר. נועה לומדת כיום בגן ילדים בישראל ומאוד להוטה לחקור דברים חדשים. היא אוהבת ללמוד ומאוד מתעניינת במוזיקה ואוהבת לשיר ולרקוד. נועה גם מאוד מתעניינת בבעלי חיים ואוהבת לראות תוכניות חיות בטלוויזיה. היא אוהבת ללכת לגן החיות ואוהבת ללמוד על בעלי חיים שונים. נועה גם מאוד מתעניינת באמנות ואוהבת לצייר ולצייר.נועה היא בת מאוד אוהבת ודואגת שאוהבת לבלות עם משפחתה. היא ילדה מבריקה ומבעבעת שצפוי לה עתיד מזהיר. נועה בטוח תגרום להוריה להיות גאים ותמשיך לגדול וללמוד ככל שתגדל.

השוואה מהירה

שֵׁם גיל תחומי עניין
נועה אמסלם-זגורי בן שנתיים מוזיקה, חיות, אמנות

נועה אמסלם-זגורי היא בתם של חן אמסלם ומאור זגורי. היא נולדה בישראל בשנת 2018 וכיום בת שנתיים. נועה היא ילדה מבריקה ומבעבעת שאוהבת לחקור וללמוד דברים חדשים. היא פעוטה מאוד פעילה וסקרנית שאוהבת לשחק ולתקשר עם הוריה ואחיה. נועה היא ילדה מאוד חברתית שאוהבת להתיידד ולשחק עם ילדים אחרים. היא גם מאוד יצירתית ואוהבת לצייר ולצייר. נועה היא בת מאוד אוהבת ודואגת שאוהבת לבלות עם משפחתה. נועה לומדת כיום בגן ילדים בישראל ומאוד להוטה לחקור דברים חדשים. היא אוהבת ללמוד ומאוד מתעניינת במוזיקה ואוהבת לשיר ולרקוד. נועה גם מאוד מתעניינת בבעלי חיים ואוהבת לראות תוכניות חיות בטלוויזיה. היא אוהבת ללכת לגן החיות ואוהבת ללמוד על בעלי חיים שונים. נועה גם מאוד מתעניינת באמנות ואוהבת לצייר ולצייר.נועה היא ילדה מבריקה ומבעבעת שצפוי לה עתיד מזהיר. היא בטוח תגרום להוריה להיות גאים ותמשיך לגדול וללמוד ככל שתגדל. עם התמיכה והליווי של הוריה, בטוח שיהיה לנועה עתיד מוצלח. למידע נוסף על נועה אמסלם-זגורי, בדוק את הסרטון הזה ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן