דף הבית » איך קוראים » איך קוראים לבתו של גיא פינס?

איך קוראים לבתו של גיא פינס?

איך קוראים לבתו של גיא פינס?

מי זה גיא פינס?

גיא פינס הוא מגיש טלוויזיה ישראלי, עיתונאי ומנחה רדיו. הוא מוכר בעיקר בזכות עבודתו בערוץ החדשות הישראלי ערוץ 2, בו הוא מגיש משנת 1997. הוא גם מנחה תוכנית הרדיו הפופולרית "גיא פינס בבוקר" ברשת ב'. פינס הוא דמות מוכרת בתקשורת הישראלית ונחשב לאחד האנשים המשפיעים במדינה.

מי הבת של גיא פינס?

לבתו של גיא פינס קוראים נועה פינס. היא נולדה בשנת 2003 וכיום היא בת 17. נועה היא שחקנית ודוגמנית שאפתנית, והופיעה במספר סרטים ותוכניות טלוויזיה ישראליות. היא גם משתמשת פעילה במדיה חברתית, עם למעלה מ-100,000 עוקבים באינסטגרם.

מה השווי הנקי של נועה פינס?

שוויה הנקי של נועה פינס מוערך בכמיליון דולר. זאת בעיקר בזכות קריירת המשחק והדוגמנות המוצלחת שלה. היא הופיעה במספר סרטים ותוכניות טלוויזיה ישראליות, וכן עשתה עבודת דוגמנות עבור מותגים שונים.

הקריירה של נועה פינס

נועה פינס החלה את דרכה כדוגמנית בגיל צעיר. היא הופיעה במספר סרטים ותוכניות טלוויזיה ישראליות, בהן התוכנית הפופולרית "השמיניה". כמו כן עשתה עבודת דוגמנות עבור מותגים שונים, ביניהם קו הלבוש "לילך".

החיים האישיים של נועה פינס

נועה פינס נמצאת כעת בזוגיות עם שחקן ודוגמן ישראלי עומר ברנע. בני הזוג נמצאים יחד מאז 2018 ולעתים קרובות מפרסמים תמונות של מסעותיהם והרפתקאותיהם ברשתות החברתיות.

נוכחות המדיה החברתית של נועה פינס

נועה פינס היא משתמשת מדיה חברתית פעילה, עם למעלה מ-100,000 עוקבים באינסטגרם. היא מרבה לפרסם תמונות של מסעותיה, עבודת הדוגמנות ועדכונים אישיים אחרים. יש לה גם ערוץ יוטיוב, שבו היא מעלה וולוגים וסרטונים נוספים. נעה פינס היא בתו של אחד האנשים המשפיעים בישראל, גיא פינס. היא שחקנית ודוגמנית שאפתנית, והופיעה במספר סרטים ותוכניות טלוויזיה ישראליות. היא גם משתמשת פעילה במדיה חברתית, עם למעלה מ-100,000 עוקבים באינסטגרם. שוויה הנקי של נועה פינס מוערך בכמיליון דולר, בעיקר בזכות קריירת המשחק והדוגמנות המוצלחת שלה. למידע נוסף על נועה פינס, תוכל למצוא מידע נוסף בויקיפדיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן